Operátor/ka logistiky

Edenred Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preplácanie, predaj produktov, dobíjanie kariet, práca s hotovosťou ku všetkým produktom,
- kontrola správnosti údajov na dokladoch,
- inventarizácia a zabezpečenie skladových zásob,
- balenie papierovych poukážok a kariet,
- tlač a balenie faktúr,
- spracovanie pošty a súvisiaca administratíva

- stabilná pracovná pozícia so zaujímavým ohodnotením,
- dynamický pracovný tím,
- motivujúci sociálny systém,
- príjemná firemná atmosféra

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

1

Minimálne 1 rok úspešnej praxe na podobnej pozícii je požadovaný.

Sme Edenred Slovakia, s.r.o. (predtým známy pod názvom Accor Services) fungujeme na Slovensku od roku 1994. Sme lídrom v poukážkových systémových riešeniach v oblasti stravovania. Ako prví sme na slovenský trh uviedli stravovacie poukážky a stravovaciu kartu Ticket Restaurant®. Dnes naše riešenia zahŕňajú celú škálu motivačných, benefitových a darčekových poukážok, ako aj online benefitové systémy.
Edenred Group, ktorej sme členom, zastúpená v 42 krajinách sveta, obsluhujeme spolu takmer 700 000 zákazníkov a ponúkame viac ako 200 rôznych technologicky vyspelých riešení. Stali sme sa svetovým lídrom v poskytovaní predplatených korporátnych služieb, navrhujeme a realizujeme riešenia, ktoré zvyšujú výkonnosť organizácií a kúpnu silu jednotlivcov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Karadžičova 8, P.O. Box 21
820 15 Bratislava 215
ID: 3238820   Dátum zverejnenia: 10.11.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou