Operátor retencie

Edenred Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou (fix + variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor retencie je zodpovedný za:
• vyhľadávanie prípadných stratených klientov z pridelených databáz
• telefonická komunikácia zameraná na retenciu existujúcich a stratených
klientov v súlade s obchodnou stratégiou spoločnosti
• zadávanie údajov do informačného systému
• spolupráca s obchodnými zástupcami
• telefonická komunikácia zameraná na dohadovanie stretnutí pre obchodných zástupcov v rozsahu určenom nadriadeným
• cross-selling a up-selling existujúcim klientom

• Zaujímavá práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Motivujúce ohodnotenie a sociálne výhody
• Príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Počet rokov praxe

min.1 rok

• podmienkou je minimálne 1 rok úspešnej praxe na pozícii, ktorá predpokladá telefonickú komunikáciu s potenciálnymi zákazníkmi zameranú na akvizíciu nových klientov, resp. práca na Call centre, na oddelení TeleSales
• výborné komunikačné schopnosti
• príjemný verbálny prejav
• samostatnosť a zodpovednosť

Edenred, spoločnosť, ktorá uviedla na trh stravovacie poukážky a stravovaciu kartu Ticket Restaurant® a stala sa svetovým lídrom v poskytovaní predplatených korporátnych služieb, navrhuje a zároveň realizuje riešenia, ktoré zvyšujú výkonnosť organizácií a kúpnu silu jednotlivcov.
Tieto riešenia zabezpečujú presnú alokáciu prostriedkov na špecifické účely a umožňujú firmám efektívnejšie riadenie oblastí:
· Zamestnanecké benefity (Ticket Restaurant®, Ticket Alimentación, Ticket CESU, Childcare Vouchers atď.)
· Riadenie manažmentu výdavkov (Ticket Car, Ticket Clean Way, Repom atď.)
· Motivačné a odmeňovacie program (Ticket Compliments, Ticket Kadéos atď.)

Edenred takisto podporuje verejné inštitúcie v oblasti riadenia sociálnych programov.
Spoločnosť Edenred je registrovaná na burze Euronext Paríž. Pôsobí v 42 krajinách, má viac ako 6 300 zamestnancov, takmer 660 000 zákazníkov v súkromnom a verejnom sektore, 1,4 milióna akceptačných partnerov a 41 miliónov užívateľov. V roku 2015 dosiahla celkový vydaný objem 18,3 miliardy eur.

Ticket Restaurant® a všetky ostatné obchodné značky produktov a služieb spoločnosti Edenred sú registrovanými obchodnými značkami Edenred SA.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Karadžičova 8, P.O. Box 21
820 15 Bratislava 215
ID: 3155920   Dátum zverejnenia: 9.8.2017