Asistent predaja - predavač svietidiel

EDEN s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
15.6.2021
730 - 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy+ príplatky za funkcie, vzdelanie a prax+ pohyblivá zložka závislá od predaja + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na predajni svietidiel a svetelných zdrojov :
- odborná obsluha, predaj tovarov a služieb zákazníkom
- práca s katalógmi, vytváranie objednávok
- práca s pokladňou
- montáž a demontáž svietidiel, manipulácia s tovarom v sklade
- zadávanie údajov pre e-shop
- pomocné práce na predajni a v sklade

- motivačný systém odmeňovania
- vysoká miera samostatnosti
- sociálne istoty a práca v stabilnej spoločnosti založenej v r.1992
- zľavy na predávaný sortiment

- Životopisy s fotografiou prosím zasielajte na mail : [email protected]
- Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú základné predpoklady na základe zaslaných materiálov.
- Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferované - obchod, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať !
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a prozákaznícka orientácia
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- estetické cítenie, technické myslenie
- prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníkov výhodou
- technická gramotnosť v oblasti elektra, svietidiel a svetelných zdrojov výhodou
- elektrotechnické, obchodné alebo ekonomické vzdelanie výhodou
- predajné a komunikačné zručnosti výhodou
- ochota pracovať flexibilne, aj v sobotu

www.svietidlar.sk, www.eden.sk, remax-slovakia.sk/reality/re-max-eden/
Už 30 rokov rovnakí majitelia, rovnaká adresa, rovnaký bankový účet, rovnaké IČO.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3849542  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 730 EUR/mesiac