Konštruktér

EDEL VENT, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
10.10.2018
minimálna hrubá mzda 800 € v závislosti na skúsenostiach uchádzača môže byť podstatne vyšia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruovanie radiálnych ventilátorov, vzduchotechnických systémov a komponentov, vypracovávanie výrobnej výkresovej dokumentácie,

atraktívne ohodnotenie, bonusy, pružný pracovný čas, práca v príjemnom kolektíve v stabilnej spoločnosti

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na pozícii konštruktéra výhodou, no nie podmienkou. Skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie. V prípade neznalosti Autodesk Invertor je výhodou prax v inom 3D CAD programe.

Spoločnosť EDEL VENT, s.r.o., vznikla v roku 2004 ako reakcia na priestor v celoeurópskom trhu s ventilátormi. Od svojho vzniku sme dodali na celosvetové trhy už viac ako 2000 ks vysokovýkonných priemyselných radiálnych ventilátorov najmodernejšej konštrukcie.Za podpory najmodernejšieho vlastného softvéru na dizajn ventilátorov poskytujeme svojím zákazníkom nadštandardné služby v oblasti dodávok, montáže, diagnostiky a servisu ventilátorov. Druhou hlavnou oblasťou činnosti EDEL VENTU je komplexné riešenie odsávacích a odprašovacích systémov technológií v širokom spektre priemyslu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3359986  Dátum zverejnenia: 6.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálna hrubá mzda 800 € v závislosti na skúsenostiach uchádzača môže byť podstatne vyšia