Reagujte bez životopisu

Vodič MKD Dvojosádka

EDART s.r.o.

Miesto práce
Španielsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
890 EUR/mesiacGarantovaných minimálne 90 EUR za deň v čistom, t.j. základná mzda + cestovné náhrady + príplatky + odmena = spolu minimálne v čistom 1800 EUR až 3200 EUR a viac/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie dopravných služieb do a zo Španielska na týždennej báze z prevádzkarne z Trenčianskych Stankoviec.

Uskutočňovanie dopravy na pridelenom ťahači, týždenné pauzy vykonávané doma, mýtne systémy na faktúru, seriózny a férový prístup.
Nakladanie a vykladanie tovaru po Slovensku na 90% zabezpečené kolegami zo skladu.

Životopisy žiadame zasielat na emailovu adresu [email protected]. Odpovedať budeme len nami vybratým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske - výhodou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

ADR vyhodou

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je medzinárodná nákladná cestná doprava a špedícia so zameraním na Španielsko a Portugalsko. Na trhu fungujeme od mája 2010.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3573193  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 890 EUR/mesiac