Vedoucí stavby (automatizace)

Inženýrské a konstruktérské práce, plánování, montáž, zprovoznění výrobního zařízení pro automobilový průmysl

Požadujeme

* Zkušenost s vedením týmu
* Něměcký jazyk - min. středně pokročilý
* Cestovní flexibilitu - stavby jsou prováděny v ČR i v zahraničí
* Znalost výrobních linek (výhodou)

Pracovní náplň na stavbě :
* Zabezpečení potřebného vybavení (kontejner, nářadí,...)
* Zabezpečení spotřebního materiálu (spojovací materiál, hutný materiál...)
* Odpovědnost za stavební pokladnu a její pravidelné vyúčtování
* Prověření všech stavebních podkladů
* Zabezpečení stavby a odpovědnost za bezpečnost ve spolupráci s bezpečnostním technikem (uzavření stavby, bezpečnostní poučení personálu)
* Časová koordinace a kontrola termínů a výkonů všech účastníků stavby a samostatná organizace, provedení a sledování všech stavebních procesů
* Vedení stavebního deníku

Projektová pracovní náplň:
* Pravidelná účast na projektových poradách
* Pravidelná účast na poradách se zákazníkem během stavby
* Komunikace s odbornými odděleními zákazníka (plánování, údržba, šablonárna...)
* Dodržování odborných procesů

Nabízíme

* 13. plat
* Jazykové kurzy
* Benefitní systém Cafeterie
* Stravenky
* 5 týdnů dovolené
ID: 3812594  Dátum zverejnenia: 14.2.2020