Marketingový špecialista

eD system a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 900 € brutto fix + variabilné mesačné odmeny (podľa skúseností a zamerania kandidáta bude základná mzda navýšená)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pohybuješ sa už nejaký ten "rok či dva" v marketingu a hľadáš novú výzvu v veľkou dávkou samostatnosti? My hľadáme nadšenca pre marketing do nášho sveta IT technológií! Tvojou zodpovednosťou bude hlavne príprava marketingových kampaní pre významné IT značky a marketingová administratíva.

Tvoja náplň práce v bodoch:

* Príprava marketingových projektov od nápadu, koordináciu s dodávateľmi, cez realizáciu , komunikáciu až po vyhodnotenie
* Intenzívna komunikácia s dodávateľmi a produktovými manažérmi o prípravách marketingových aktivít
* Príprava e-mailových kampaní
* Samostatné vedenie projektov (napr. uvedenie novej značky na trh, zladenie procesov prípravy promo akcií pre český a slovenský trh)
* Príprava akcií na podporu predaja zverených značiek (organizovanie vstupeniek, reklamné darčeky, príprava PR článkov atď)
* Reporting a administratíva spojená s chodom marketingového oddelenia
* Akcie na podporu predaja zverených značiek (nákup vstupeniek, reklamných darčekov, príprava PR článkov)
* Podpora event špecialistu pri príprave spoločenských akcií pre obchodných partnerov (lyžovačky, workshopy, konferencie)
* Administravíva marketingových fondov zverených značiek

* Príjemný tím mladých a pozitívnych ľudí
* Príjemné a priateľské pracovné prostredie,
* Akcie organizované pre zamestnancov,
* Atraktívna práca v distribučnej spoločnosti
* 2 dni osobného voľna nad rámec bežnej dovolenky,
* Možnosť práce home office niekoľko krát do mesiaca,
* Ovocné pondelky,
* Podpora športových aktivít zamestnancov,
* Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia;

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected] .

V prípade, že sa rozhodnete reagovať e-mailom, vo svojej správe uveďte nasledujúci text "Súhlasím, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala moje osobné údaje pre účely výberového konania, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov na dobu neurčitú alebo do písomného odvolania."

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* Nadšenie pre marketing
* Praktická skúsenosť s B2B marketingom
* Skúsenosť s tvorbou MailChimpov
* Základnú znalosť anglického jazyka
* Znalosť práce s MS Office (predovšetkým Excel)
* Organizovanie a zmysel pre poriadok
* Samostatnosť, aktívny prístup a orientácia na výsledok

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3323914  Dátum zverejnenia: 22.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 € brutto fix + variabilné mesačné odmeny (podľa skúseností a zamerania kandidáta bude základná mzda navýšená)