Marketingový špecialista

eD´ system

Miesto práce
Pestovateľská 9, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedný za marketingové aktivity vybraných značiek
- Plánovanie stretnutií dodávateľov a partnerov vybraných značiek
- Ideamaking, kreatívna tvorba
- Realizovanie marketingovových aktivít v rámci dohodnutého rozpočtu
- Koordinácia marketingových aktivít na zvýšenie podpory predaja
- Sledovanie a vyhodnocovanie marketingových aktivít
- Aktívna spolupráca s externými dodavateľmi
- Spravovanie marketingového rozpočtu
- Zabezpečenie procesov pri fakturácií
- Manažovanie a claimovanie budgetov vybraných značiek
- Administratívna podpora oddelenia

- atraktívna práca vo firme, ktorá je špička vo svojom odbore
- marketingová správa portfólia významných značiek a atraktívnych produktov
- priestor na profesionálny rozvoj a získavanie cenných skúseností
- motivačné ohodnotenie a zamestnanecké benefity

Svoje štrukturované životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na našu e-mailovú adresu.

Vo správe uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely výberového konania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich všetky stanovené požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingové, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Hladáme kolegu do nášho skvelého marketingového tímu: hľadáme oddaného, pracovitého a otvoreného človeka, ktorý chce pracovať vo veselej partii v etablovanej spoločnosť. Ak su naše základné hodnoty, zodpovednosť, tímová práca a inovácie pre vás rovnako dôležité ako pre nás, budeme sa tešiť na vaše CV. Očakávame od Vás:
- Pracovitosť a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- Samostatnosť a chuť na sebe pracovať
- Entuziastický a pozitívny prístup
- Komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
- Prax 1-3 roky v marketingu výhodou

eD´system Slovakia s.r.o. je popredná IT distribučná spoločnosť pôsobiaca na tuzemskom trhu už vyše dvadsať rokov. eD´system Slovakia s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny eD´Group, ktorá pôsobí v Strednej Európe. Dlhoročná história spoločnosti je zárukou stability a úspešnosti pre všetkých našich partnerov. Neustále sa rozširujúce portfólio produktov a služieb pružne reaguje na nové zmeny v celom IT segmente. Komplexná ponuka služieb a produktov a vybudované partnerské vzťahy s poprednými dodávateľmi technológií garantujú správnu kombináciu zdrojov a prostriedkov na využite nových príležitostí. Tento proaktívny prístup uplatňujeme nielen vo vzťahu k veľkým a stredným partnerom, ale aj k sieti drobných podnikateľov a živnostníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

eD´ system Slovakia, s.r.o.
Pestovateľká 9
821 04 Bratislava
www.edecko.sk
ID: 3207706   Dátum zverejnenia: 7.11.2017