Produktový manažér (distribuce IT)

eD´ system

Miesto práce
Pestovateľská 9, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná správa zverených komodít - nákup, skladové zásoby, cenotvorba, marketingová podpora
- zaisťovanie vhodnej veľkosti a zloženia skladových zásob (musíte nakúpiť dostatok tovaru pre našich zákazníkov, ale nie príliš, aby nám tovar nestarol na sklade)
- zodpovednosť za výsledky a podiel na trhu zverenej komodity (určujete cenovú stratégiu, doslova koľko za koľko)
- udržiavanie komplexného kontaktu s dodávateľom, zodpovednosť za dosahovanie čo najlepších nákupných podmienok
- tvorba ponúk a riešenie technických požiadaviek zákazníka
- udržiavanie aktuálnych informácií o produktoch v informačnom systéme

- atraktívna práca vo firme, ktorá je špička vo svojom odbore
- produktovú správa portfólia významných značiek a atraktívnych produktov
- priestor na profesionálny rozvoj a získavanie cenných skúseností
- motivačné ohodnotenie a zamestnanecké benefity

Svoje štrukturované životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na našu e-mailovú adresu.

Vo správe uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely výberového konania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich všetky stanovené požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- nadšenie pre technológie
- chuť obchodovať, komunikovať s dodávateľmi a zákazníkmi
- skúsenosť s obchodovaním výhodou
- organizovanosť, samostatnosť,
- aktívny prístup a orientácia na výsledok

eD´system Slovakia s.r.o. je popredná IT distribučná spoločnosť pôsobiaca na tuzemskom trhu už vyše dvadsať rokov. eD´system Slovakia s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny eD´Group, ktorá pôsobí v Strednej Európe. Niekoľkoročná história spoločnosti je zárukou stability a úspešnosti pre všetkých partnerov, neustále sa rozširujúce portfólio produktov a služieb pružne reaguje na nové zmeny v celom IT segmente. Komplexná ponuka služieb a produktov a vybudované partnerské vzťahy s poprednými dodávateľmi technológií garantujú správnu kombináciu zdrojov a prostriedkov na využite nových príležitostí. Tento proaktívny prístup uplatňujeme nielen vo vzťahu k veľkým a stredným partnerom, ale aj k sieti drobných podnikateľov a živnostníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

eD´ system Slovakia, s.r.o.
Pestovateľká 9
821 04 Bratislava
www.edecko.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarina Chambers
E-mail: poslať životopis
ID: 3181571   Dátum zverejnenia: 8.11.2017