Grafik / Administratíva - stáž pre študentov VŠ

eD´ system

Miesto práce
Pestovateľská 9, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
15.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba grafických návrhov, hlavne bannerov pre jednotlivé značky (návrh a realizácia grafiky pre značky ako HP, Lenovo, Asus, Dell ...)
• Ideamaking
• Príprava letákov, prospektov a príprava mailingových kampaní
• Tvorba grafiky pre prezentáciu na sociálnych sieťach
• Aktívna spolupráca s externými dodavateľmi
• Práca s balíkom Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop...)
• Administratívna podpora oddelenia

Pracovné miesto asistenta/tky marketingového oddelenia je vytvorené v rámci stážového programu spoločnosti, avšak stážistu považujeme za plnohodnotného člena nášho tímu.
Študentom tohto programu ponúkame nasledovné:
- motivujúca finančná odmena a dlhodobá spolupráca
- odborné školenia a iné vzdelávacie aktivity
- pravidelné stretnutia s členmi manažmentu
- sociálny a benefitný program
- priateľské a zároveň dynamické pracovné prostredie

Svoje štrukturované životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na našu e-mailovú adresu.

Vo správe uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely výberového konania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- Entuziastický a pozitívny prístup
- Komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
- Chuť na sebe pracovať
- Schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- Schopnosť pracovať rýchlo a efektívne
- Schopnosť pracovať počas celého roka - dlhodobá spolupráca
- Časová dostupnosť - min. 3 pracovné dni v office BA
- znalosť Google Analytics a schopnosť rozumieť dátam o výkonoch kampaní
- základná znalosť HTML&CSS veľkým plusom

ED System Slovakia s.r.o. je popredná IT distribučná spoločnosť pôsobiaca na tuzemskom trhu už vyše dvadsať rokov. ED system Slovakia s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny ED Group, ktorá pôsobí v Strednej Európe. Niekoľkoročná história spoločnosti je zárukou stability a úspešnosti pre všetkých partnerov, neustále sa rozširujúce portfólio produktov a služieb pružne reaguje na nové zmeny v celom IT segmente. Komplexná ponuka služieb a produktov a vybudované partnerské vzťahy s poprednými dodávateľmi technológií garantujú správnu kombináciu zdrojov a prostriedkov na využite nových príležitostí. Tento proaktívny prístup uplatňujeme nielen vo vzťahu k veľkým a stredným partnerom, ale aj k sieti drobných podnikateľov a živnostníkov.

Adresa spoločnosti

eD´system Slovakia s.r.o.
Pestovateľská 9
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Strculová
E-mail: poslať životopis
ID: 3118731   Dátum zverejnenia: 29.9.2017