Grafik / Administratíva - stáž pre študentov VŠ

eD system a.s.

Miesto práce
Pestovateľská 9, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba grafických návrhov, hlavne bannerov pre jednotlivé značky (návrh a realizácia grafiky pre značky ako HP, Lenovo, Asus, Dell ...)
• Ideamaking
• Príprava letákov, prospektov a príprava mailingových kampaní
• Tvorba grafiky pre prezentáciu na sociálnych sieťach
• Aktívna spolupráca s externými dodavateľmi
• Práca s balíkom Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop...)
• Administratívna podpora oddelenia

Pracovné miesto Grafika na marketingovom oddelení je vytvorené v rámci stážového programu spoločnosti, avšak stážistu považujeme za plnohodnotného člena nášho tímu.
Študentom tohto programu ponúkame nasledovné:
- motivujúca finančná odmena a dlhodobá spolupráca
- odborné školenia a iné vzdelávacie aktivity
- pravidelné stretnutia s členmi manažmentu
- sociálny a benefitný program
- priateľské a zároveň dynamické pracovné prostredie

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected] .

V prípade, že sa rozhodnete reagovať e-mailom, vo svojej správe uveďte nasledujúci text "Súhlasím, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala moje osobné údaje pre účely výberového konania, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov na dobu neurčitú alebo do písomného odvolania."

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, technické, marketingové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- Entuziastický a pozitívny prístup
- Komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
- Chuť na sebe pracovať
- Schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- Schopnosť pracovať rýchlo a efektívne
- Schopnosť pracovať počas celého roka - dlhodobá spolupráca
- Časová dostupnosť - min. 3 pracovné dni v office BA
- znalosť Google Analytics a schopnosť rozumieť dátam o výkonoch kampaní
- základná znalosť HTML&CSS veľkým plusom

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3118731  Dátum zverejnenia: 15.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou