Produktový manažér pre významnú PC značku

eD´ system

Miesto práce
Pestovateľská 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 € brutto fix (v závislosti od seniority kandidáta) + variabilné odmeny na mesačnej báze plynúce z plnenia KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

eD´system Slovakia hľadá do svojho produktového tímu skúseného a komunikatívneho nadšenca pre IT technológie!

* zabezpečenie dodávok, podpory a podmienok pre ďalší predaj a distribúciu IT produktov od pridelených výrobcov
* aktívna komunikácia s dodávateľmi/výrobcami IT pridelených produktov, dojednávanie obchodných podmienok
* dohľad nad optimálnym objednávaním tovaru, skladových zásob, obrátky tovaru, financovaním dodávok, riešenie reklamácií
* poskytovanie poradenstva a konzultácie obchodnému oddeleniu a zákazníkom spoločnosti
* zabezpečenie a aktualizácia všetkých produktových dát v informačných systémoch spoločnosti, zalistovanie nových produktov
* sledovanie konkurencie a optimálne nastavenie cenotvory na pridelené produkty
* príprava marketingových akcií na podporu predaja produktov z prideleného portfólia
* príprava a aktualizácia forecastov predaja na mesačnej a kvartálnej báze
* poskytovanie dodávateľom požadované reporty a súčinnosti
* pravidelný reporting nadriadenému

* príjemné a priateľské pracovné prostredie,
* akcie organizované pre zamestnancov,
* možnosť odborného a profesijného rastu,
* 2 dni osobného voľna nad rámec bežnej dovolenky,
* možnosť práce HO niekoľkokrát počas mesiaca,
* nadštandardná starostlivosť o zdravie zamestnancov,
* podpora športových aktivít zamestnancov,
* príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu lmichalikova@edsystem.sk .

V prípade, že sa rozhodnete reagovať e-mailom, vo svojej správe uveďte nasledujúci text "Súhlasím, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala moje osobné údaje pre účely výberového konania, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov na dobu neurčitú alebo do písomného odvolania."

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, nákupné

Vodičský preukaz

B

* skúsenosti s prácou produktového , category alebo obchodného manažéra aspoň 2 roky
* všeobecný prehľad v oblasti IT technológií, špeciálne v oblasti PC
* znalosť programu MS Excel na pokročilej úrovni
* komunikatívna úroveň AJ
* vodičský preukaz sk. B
* vynikajúce komunikačné zručnosti
* časová flexibilita
* precíznosť, dochvíľnosť, bezúhonnosť
* zmysel pre poriadok
* lojalita k spoločnosti
* chuť sa neustále vzdelávať

eD´ system Slovakia patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 60 000 produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

eD´ system Slovakia, s.r.o.
Pestovateľská 9
821 04 Bratislava
www.edecko.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Michalíková
E-mail: poslať životopis
ID: 2364057   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 € brutto fix (v závislosti od seniority kandidáta) + variabilné odmeny na mesačnej báze plynúce z plnenia KPI