Key Account Manager pre retail

eD system a.s.

Miesto práce
Pestovateľská 9, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 900 € brutto fix + variabilné odmeny až do výšky 900€ (podľa skúseností a zamerania kandidátov bude základná mzda prehodnotená)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* aktívny kontakt a komunikácia so zvereným portfóliom stabilných zákazníkov,
* zodpovednosť za zvyšovanie obratu a marže spoločnosti nad zvereným portfóliom,
* zvyšovanie lojality zákazníkov,
* zodpovednosť za zmluvné vzťahy so zverenými zákazníkmi,
* generovanie obchodných príležitostí,
* pravidelný reporting nadriadenému a dokumentácia v CRM systéme,
* efektívna spolupráca so všetkými oddeleniami spoločnosti,
* plnenie pracovných úloh definovaných nadriadeným;

* príjemné a priateľské pracovné prostredie,
* akcie organizované pre zamestnancov,
* možnosť odborného a profesijného rastu,
* 2 dni osobného voľna nad rámec bežnej dovolenky,
* možnosť práce HO niekoľkokrát počas mesiaca,
* nadštandardná starostlivosť o zdravie zamestnancov,
* podpora športových aktivít zamestnancov,
* príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia;

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected] .

V prípade, že sa rozhodnete reagovať e-mailom, vo svojej správe uveďte nasledujúci text "Súhlasím, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala moje osobné údaje pre účely výberového konania, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov na dobu neurčitú alebo do písomného odvolania."

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* prax na obdobnej pozícii aspoň jeden rok,
* znalosť IT produktov, prehľad a orientácia v IT oblasti nutnosťou
* komunikačné, vyjednávacie a predajné zručnosti
* výhodou je znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
* príjemné vystupovanie a proklientský prístup
* samostatnosť a zodpovednosť
* aktívny a iniciatívny prístup k riešeniu pracovných úloh
* orientácia na cieľ, flexibilita
* vodičský preukaz B

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2252923  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 € brutto fix + variabilné odmeny až do výšky 900€ (podľa skúseností a zamerania kandidátov bude základná mzda prehodnotená)