Produktový špecialista junior IT

eD system a.s., organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/hod.Základná zložka mzdy: 1 300 eur brutto/mesačne + 200 eur variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze na základe plnenia KPI. Na základe skúsenosti, znalostí a seniority kandidáta bude mzda prehodnotená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého tímu edečkárov, hľadáme kolegyňu či kolegu zodpovedného za podporu PC značky a aktívnu back office podporu pre dvoch senior produktových manažérov.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
* administratívna podpora pre nákupné oddelenie (prémiovej PC značky)
* kontrola a zaisťovanie vhodnej veľkosti, zloženia skladových zásob zverených komodít
* sledovanie aktivít konkurencie vo zverených komoditách
* poskytovanie základnej technickej podpory dealerom a obchodno-technických informácií o produktoch obchodnému oddeleniu
* udržiavanie aktuálnych informácií o produktoch v IS
* pravidelný reporting PM a dodávateľovi
* príjem tovaru, zadávanie faktúr, riešenie reklamácií
* príprava a naceňovanie projektov
* práca v systéme dodávateľa, objednávky, faktúry, dodávky, registrácie požiadaviek, reporty, sledovanie plnenia cieľov
* zadávanie a zpracovanie claimov, ochrana skladu, vystavovanie dobropisov
* registrácia záruk
* vyhodnocovanie marketingových akcií
* účasť na eventoch a školeniach
* komunikácia s ostatnými oddeleniami

* príjemné a priateľské pracovné prostredie,
* možnosť odborného a profesijného rastu,
* rôznorodé akcie organizované pre zamestnancov
* 2 dni osobného voľna nad rámec bežnej dovolenky,
* možnosť práce HO niekoľkokrát počas mesiaca,
* podpora športových aktivít zamestnancov - MultiSport karta alebo RELAX poukážky,
* odmena pri pracovnom výročí, narodeninový poukaz,
* príspevok na firemné aktivity pre jednotlivé oddelenia,
* motivačná odmena za odporučenie a za zaúčanie nového kolegu.

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodu, nákupu alebo distribúcie, back office

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* MS EXCEL - nutnosť
* predchádzajúca prax v oblasti back office, podpora nákupu
* prehľad v oblasti IT
* technické myslenie
* komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
* proklientský prístup
* aktívny a iniciatívny prístup k riešeniu pracovných úloh, kreativita
* spoľahlivosť, diskrétnosť a zodpovednosť za zverené projekty
* orientácia na cieľ, časová flexibilita

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 500 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Lenovo, IBM, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 135 000 produktov.
ID: 4597380  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/hod.