Asistent/ka produktového manažéra

eD system a.s., organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ variabilná odmena vyplácaná na mesačnej báze podľa vyhodnotenia KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

eD system a.s. hľadá do svojho nákupného tímu nadšenca pre IT technológie.

Tvojou náplňou práce bude:
* administratívna podpora nášho produktového manažéra zastrešujúceho známu PC značku,
* práca v internom systéme spoločnosti - zakladanie kariet produktov, popis produktu v systéme, zaradenie produktu do produktového stromu,
* zalistovanie nových produktov do portfólia spoločnosti,
* reporting, cenové ponuky,
* administratívna činnosť pre pridelených dodávateľov,
* sprostredkovanie informácií o nákupných podmienkach, nových výrobkoch, akčných nákupných cenách,
* komunikácia s účtovným oddelením ohľadom skladových úprav, dobropisov,
* spracovanie interných databáz, ich aktualizácie v oblasti produktových informácií,
* príprava analýz a reportov (predaje, marže) vybraných produktových skupín, vyhotovovanie prezentácií,
* spolupráca s oddelením logistiky a obchodu.

* príjemné a priateľské pracovné prostredie,
* možnosť odborného a profesijného rastu,
* rôznorodé akcie organizované pre zamestnancov
* 2 dni osobného voľna nad rámec bežnej dovolenky,
* možnosť práce HO niekoľkokrát počas mesiaca,
* nadštandardná starostlivosť o zdravie zamestnancov,
* podpora športových aktivít zamestnancov - MultiSport karta alebo RELAX poukážky,
* odmena pri pracovnom výročí,
* príspevok na firemné aktivity pre jednotlivé oddelenia,
* 2dni extra voľno pre otca pri narodení dieťaťa,
* motivačná odmena za doporučenie kolegu,
* odmena za adaptáciu kolegu - zaúčanie nového kolegu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2020 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* všeobecný prehľad v oblasti IT technológií, špeciálne v oblasti PC
*pokročilá znalosť programu MS Excel v praxi je nutnosťou
* stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania
* skúsenosti s prácou s klientmi a prozákaznícka orientácia sú vítané
* logické myslenie
* dôslednosť a zodpovedný prístup k práci
* dynamická a priateľská osobnosť
* tímový hráč

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Pestovateľská 9
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Prevužňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3690892  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac