Recepčná/Back office špecialista

eD system a.s., organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Plynárenská 6, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacMesačný plat pozostáva z fixnej zložky a variabilnej zložky v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého 2-členného tímu recepcie hľadáme novú kolegyňku, ktorú tento typ práce baví, má vzťah k práci s ľuďmi, je komunikatívna a má záujem o dlhodobú spoluprácu.

Jej náplňou práce bude:
• zabezpečenie plynulého a bezproblémového chodu recepcie v nových priestoroch spoločností a s tým súvisiacich činností
• zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a poriadku v okolí recepcie
• ústretová komunikácia s klientmi a návštevníkmi spoločnosti, prijímanie a prepájanie telefonátov
• spracovanie a evidencia dát v internom systéme spoločnosti
• registrácia zákazníkov, scanovanie dokladov, evidencia faktúr a práca s tabuľkami
• evidencia, skenovanie a archivácia obchodných zmlúv a ostatných interných dokumentov a iné administratívne ad-hoc úlohy
• spracovanie a evidencia došlej a vyšlej pošty
• ohlasovanie a uvádzanie návštev, zaistenie občerstvenia
• back office činností
• administratívne vyhodnocovanie marketingových akcií smerom k zákazníkom
• pravidelný reporting činností nadriadenému – HR manažérky
• výpomoc pri organizácií firemných akcií
• objednávanie kancelárských potrieb
• zabezpečovanie hotelov pre kolegov v prípade služobných ciest

eDečko považuje svojich zamestnancov za hlavný pilier na ktorom stavia svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovnať v jednej z popredných IT distribútorských spoločností na Slovensku ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a nefinančnými benefitmi s ohľadom na ich súkromný život.

* príjemné a priateľské pracovné prostredie,
* akcie organizované pre zamestnancov,
* možnosť odborného a profesijného rastu,
* 2 dni osobného voľna nad rámec bežnej dovolenky,
* nadštandardná starostlivosť o zdravie zamestnancov,
* podpora športových aktivít zamestnancov - Karta MultiSport alebo Relkax Kupón

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" spolu s motivačným listom alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.10.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na obdobnej pozícii – veľkou výhodou
- dochvíľna a dynamická osobnosť s priateľským a zároveň reprezentatívnym vystupovaním
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- time manažment - organizovanie a plánovanie práce
- entuziazmus do práce, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
- znalosť MS Excel na veľmi dobrej úrovni /práca s tabuľkami/

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Pestovateľská 9
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Prevužňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3648419  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac