4 EUR/hod.

Asistent pre nákupné oddelenie - dlhodobá stáž pre študentov VŠ

eD system a.s., organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Pestovateľská 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* administratívna podpora pre nákupné oddelenie (PC značky)
* práca v internom systéme spoločnosti
* zalistovanie nových produktov do portfólia spoločnosti
* zakladanie objednávok, faktúr
* práca v programe MS Excel
* komunikácia s ostatnými oddeleniami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4 eur/ hodina

Pracovné miesto asistenta/ky nákupného oddelenia je vytvorené pre študenta / študentku vysokej školy a našich študentov považujeme za plnohodnotných členov nášho tímu.
Študentom ponúkame nasledovné:
* dlhodobá spolupráca
* sociálny a benefitný program
* priateľské a dynamické pracovné prostredie
* účasť na akciách organizovaných pre zamestnancov
* home office

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.5.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

* študent vysokej školy, denná forma štúdia
* entuziastický a pozitívny prístup
* záujem pracovať na nákupnom oddelení
* záujem aktívne pracovať počas celého roka - dlhodobá spolupráca
* komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
* schopnosť pracovať rýchlo a efektívne

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Pestovateľská 9
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Prevužňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3643630   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 eur/ hodina