Obchodný manager

Ed. Haas SK, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2022
2 500 EUR/mesiac2 500-3 000 EUR/mesiac (fix brutto + variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Key account management zverených kľúčových zákazníkov
• Vedenie teamu obchodných zástupcov
• Zodpovednosť za obchodnú stratégiu, rozvoj, plánovanie, dosahovanie stanovených mesačných a ročných cieľov
• Implementácia cien a výrobkovej politiky odpovedajúci strategickým/krátkodobým cieľom priam alebo prostredníctvom obchodného tímu
• Mesačná analýza výsledkov - stanovovanie a riadenie nápravných opatrení
• Aktívne vyhľadávanie / akvizície nových obchodných príležitostí a nových obchodných dodávateľov pre slovenský trh
• Monitoring trhu, sledovanie konkurencie

• Služobný automobil aj k súkromnému použitiu
• Komunikačné prostriedky (telefón, notebook)
• Práca s atraktívnym sortimentom
• Možnosť ovplyvniť svoje platové ohodnotenie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie a systém odmeňovania v závislosti na dosiahnutom zisku

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašlete Váš životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Váš životopis dôkladne posúdime a vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budeme následne kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobné stretnutie.

Vaše osobné údaje bude spoločnosť Ed. Haas SK s.r.o., Staničná 20, 908 51 Holíč spracúvať v súlade s GDPR za účelom prijímacieho konania. Ako dotknutá osoba máte právo:
- na prístup k osobným údajom,
- opravu osobných údajov,
- prenosnosť údajov,
- namietať,
- odvolať súhlas,
- požiadať o obmedzenie spracúvania,
- požiadať o výmaz (zabudnutie),
- podať návrh na začatie konania o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej obchodnej pozícii

Počet rokov praxe

3

• Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie, ideálne ekonomického zamerania
• Prax na podobnej obchodnej pozícii, min. 3 roky skúseností
• Skúsenosti s riadením a motivovaním tímu
• Základné právne povedomie - uzatváranie zmlúv s obchodnými partnermi
• Ekonomické povedomie - príprava a kontrola obchodného plánu
• Skúsenosti z oblasti FMCG (potraviny), s nezávislým trhom, medzinárodnými sieťami
• Skúsenosti so starostlivosťou o zákazníka COOP je podmienkou
• Komunikatívny, výborné argumentačné a prezentačné schopnosti
• Aktívny a samostatný prístup k práci

Ed. Haas SK je úspešná distribučná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou, patrí do silnej európskej skupiny Ed. Haas so sídlom materskej spoločnosti v Rakúsku a pôsobením v strednej Európe. Je spoľahlivý partner pre dovoz, distribúciu, skladovanie a podporu predaja najmä cukroviniek a medzinárodných špecialít vo všetkých predajných kanáloch, veľko a maloobchodnej sieti, obchodných reťazcoch a sieťach čerpacích staníc. Do jej portfólia patria značky PEZ, HAAS, Isofruit a iné.
Svoje kvalitné služby a pomoc pri rozvoji biznisu poskytuje spokojným obchodným partnerom už takmer 30 rokov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4159631  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac