Kuchár a pomocný kuchár - Black King Bar

ED&C s. r. o.

Miesto práce
Dunajská 14, Bratislava
Termín nástupu
17.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchára a pomocného kuchára do zabehnutého podniku Black King Bar, ktorý sa aktuálne rozrastá a rozbieha aj kuchyňu. Ponúkame veľký priestor na sebarealizáciu a kreativitu, uvítame ľudí, ktorých práca baví a neboja sa prichádzať s vlastnými nápadmi

Kuchár
- samostatná príprava jedál
- podieľanie sa na príprave a zmenách jedálneho lístka
- zodpovednosť za chod kuchyne
- preberanie tovaru, kalkulácia
- prideľovanie práce pomocnému kuchárovi

Pomocný kuchár
- prípravné práce potrebné na plynulý chod kuchyne
- príprava jedál podľa pokynov kuchára
- zodpovednosť za čistotu kuchyne
- rôzne pomocné práce podľa pokynov

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Práca na smeny krátky/dlhý týždeň v mladom kolektíve
- Perspektívne zamestnanie s potenciálom kariérneho rastu
- Firemné akcie / teambuildingy

V prípade, že Vás ponuka oslovila pošlite nám svoj životopis. Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači so serióznym záujmom o prácu.
Prosím do mailu uviesť o ktorú pozíciu máte záujem (Kuchár / Pomocný kuchár)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Pre pozíciu kuchára vzdelanie v odbore kuchár

Vodičský preukaz

B

- Spoľahlivosť
- Samostatnosť pri práci
- Zodpovednosť
- Kreativita

Prvý e-sports bar na Slovensku. Venujeme sa ešportu a fantasy a s tým spojeným programom, či sú to akcie, streamy, premietania atd. O nás: https://www.facebook.com/blackkingbar.sk
ID: 2981101  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou