Operátor výroby

ECS Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 1, Vlkanová
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.- mzdové ohodnotenie od 1067,- €, včítane motivačnej zložky mzdy bez príplatkov za II. a III. pracovnú zmenu - 13., 14. plat v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku - perspektívne pracovné miesto v stabilnej zahraničnej spoločnosti - možnosť stravovania vo firemnej reštaurácii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne operácie podľa predpísaných postupov vo výrobe systémov radenia pre automobilový priemysel.

- 13., 14. plat v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku
- perspektívne pracovné miesto v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť stravovania vo firemnej reštaurácii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať v tíme
- schopnosť znášať vysoké požiadavky na kvalitu
- precíznosť a spoľahlivosť

ECS Slovensko s. r. o. je dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4510189  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.