Logo EcoStraws Europe s. r. o.

Operátor výroby

EcoStraws Europe s. r. o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
1.-31. Máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu:

  • Monitorovanie výrobných liniek a dokladanie materiálu.
  • Príprava hotových výrobkov na balenie.
  • Dodržiavanie štandardov kvality a bezpečnosti pri výrobe.
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu na dosahovanie výrobných cieľov.

Typický deň na pozícii Operátor výroby zahŕňa:

  • Obsluhu strojov
  • Kontrolu kvality výrobkov
  • Vedenie záznamov o výrobe

Požadujeme:

  • Schopnosť pracovať v tíme a efektívne komunikovať.
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť vo vykonávaní pridelených úloh.
  • Flexibilita a ochota učiť sa nové veci.

Fungujeme v 1-zmennej prevádzke a nevyžadujeme prácu cez víkendy.

Ponúkame:

  • 100% preplatené nadčasy.
  • Práca v mladom dynamickom tíme.
  • Možnosť rýchleho kariérneho rastu v rozvíjajúcej sa firme.
  • Príspevky na stravovanie.
  • Konkurencieschopnú mzdu a benefity.
  • Pracovné miesto je 3 minúty chôdze od najbližšej ubytovne.
  • Prevádzka sa nachádza 5 minút chôdze od najbližšej vlakovej zastávky a 15 minút chôdze od najbližšej autobusovej zastávky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Sme malá výrobná spoločnosť v Ivanke pri Dunaji a od roku 2019 sa venujeme výrobe najkvalitnejších papierových slamiek. Začiatkom roku 2024 sme rozšírili náš strojový park o výrobné linky na výrobu papierových pohárikov ako prirodzený vývoj našich výrobných aktivít.

Kontakt

Kontaktná osoba: Oskar Slanina
E-mail: poslať životopis
ID: 4810960  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac