Reagujte bez životopisu
Logo ECOSTART, a.s.

Manipulant VTZ VN a NN elektro / kurič - záskokár

ECOSTART, a.s.

Miesto práce
Badín
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiac- príplatky SO/NE, sviatky, nočné - kvartálne odmeny - doplatok stravné naviac - cestovné do zamestnania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha všetkých VTZ elektro VN a NN rozvodní a el. rozvodov s transformátormi (22/6,3kV a 22/0,4kV ), v zmysle návodov na obsluhu a údržbu dodávateľov a príslušných prevádzkových predpisov
- Pri manipuláciách na strane VN 22kV – aktívne komunikuje a koordinuje všetky činnosti s dispečerom ED SSE-D, a.s. Žilina ( ED nadradenej distribučnej sústavy )
- Váženie a preberanie dodávok vstupných surovín na výrobu biopaliva, vedenie príslušnej agendy
- Fyzická kontrola a preberanie dodávok drevnej hmoty od jednotlivých dodávateľov v zmysle prevádzkového predpisu
- Organizácia a koordinácia činností pri vývoze popola a škváry, váženie na cestnej váhe
- Obsluhu kotla III. tr. Skupiny Aa, na pevné palivo a bioplyn s príslušenstvom, v zmysle prevádzkových predpisov výrobcu a dodávateľov

- stravné lístky - doplatok zamestnávateľa naviac
- príspevok na cestovné

Žiadame uchádzačov o zasielanie životopisov na uvedenú e-mailovú adresu : [email protected]
Uchádzač ktorý spĺňa podmienky bude pozvaný na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

učňovské, resp. stredné odborné vzdelanie s maturitou – technického zamerania - elektro

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požiadavka na odbornosť: osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike – elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky podľa §16, ods.1 zákona č.124/2006, §15, ods.4 vyhl.508/2009  §21, §22, resp. §23 nad 1kV,v znení neskorších predpisov a ostatnej platnej legislatívy.

Spoločnosť ECOSTART, a.s. je prvá slovenská elektráreň na výrobu zelenej elektrickej energie a tepla z fermentovanej zmesi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Neuschl
Tel.: +421482400061
E-mail: poslať životopis
ID: 4799809  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac