Technológ chemickej úpravne vody

ECOSTART, a.s.

Miesto práce
Badín
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacponúkaná mzda je od 1400 EUR/brutto a závisí aj od kvalifikačných predpokladov uchádzača, v prípade priaznivých výsledkov spoločnosti kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje správny chod chemickej úpravne vody pre technologickú spotrebu elektrárne na OZE (chladiaci okruh, kotlový okruh, chladiac okruh turbogenerátora),
- riadi procesy výroby resp. úpravy vody priamo v CHÚV (chemická úpravňa vody) prostredníctvom technologického dohľadu a zaškolenej obsluhy CHÚV (energobloku),
- denne sleduje, vyhodnocuje a reportuje kvalitu a kvantitu vyrábanej (upravovanej) vody v zmysle platnej legislatívy, technických noriem alebo interných prevádzkových predpisov,
- zabezpečuje správny chod technologických zariadení úpravne, zabezpečuje ich údržbu, servis resp. chemické čistenia interne a pomocou externých dodávateľov,
- vedie sklad chemikálií potrebných na chod CHÚV a zabezpečuje ich dostupnosť prostredníctvom externých dodávateľov,
- zabezpečuje dostupnosť potrebných reagentov, roztokov, chemikálií a pomôcok potrebných pre vykonávanie chemických analýz technologických vôd,
- zabezpečuje administratívny chod CHÚV,
- zodpovedá za plnenie legislatívnych požiadaviek CHÚV,
- zabezpečuje kalibrácie, potrebné kontroly a nastavenia všetkých prevádzkových analyzátorov vody v energobloku,
- vykonáva chemické analýzy technologických vôd v internom laboratóriu a analýzu vstupných surovín do výroby.

- Motivujúca mzda,
- stravné lístky - doplatok naviac,
- príspevok na cestovné,
- podpora športových aktivít zamestnanca,
- rozsiahle možnosti získania nových skúseností,
- možnosť účasti na konferenciách alebo školeniach preplácaných zamestnávateľom,
- v prípade priaznivých ekonomických výsledkov spoločnosti kvartálne odmeny.

K žiadosti o zaradenie do výberového konania prosím priložte svoj životopis.
Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať.
Spoločnosť ECOSTART, a.s. spracováva údaje v rámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia môžete získať prostredníctvom e-mailu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technológ v energetike alebo v chemickej výrobe

Počet rokov praxe

1

- lojalita,
- zodpovednosť,
- komunikatívnosť,
- proaktívny prístup,
- schopnosť samostatnej práce ako aj práce v kolektíve,
- schopnosť pracovať aj fyzicky
- vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
• prax na porovnateľnej pracovnej pozícii je veľkou výhodou,
• dobrá znalosť fyzikálno-chemických metód úpravy vody je podmienkou.

Spoločnosť ECOSTART, a.s. je prvá slovenská elektráreň na výrobu zelenej elektrickej energie a tepla z fermentovanej zmesi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4679204  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac