Skladník v logistickom sklade, Trnava

Ecosam, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
marec 2021
Od 850 EUR/mesiacfixná mzda 850 - 930 EUR, živnosť 6 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a samostatného človeka na prácu v sklade. Tovar sú ľahké produkty, ide o fyzicky nenáročnú prácu. Pracovný čas je od 7/8 do 15:30/16:30 . Jednozmenná prevádzka. Práca je rôznorodá, pracuje sa s čítačkou a skenerom.

- nákladka a výkladka prijatého tovaru, jednoduchá manipulácia
- evidencia prijatého tovaru, kontrola kvality, efektívne naskladnenie tovaru
- práca so skladovým systémom, je potrebná základná znalosť práce s pc
- spracovanie objednávok, príprava tovaru na vyskladnenie
- bezpečné balenie zásielok, kontrola obsahu

- víkendy a sviatky voľné
- možnosť práce nadčasov, mimoriadne odmeny
- férové jednanie
- príjemný kolektív

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Počet rokov praxe

2

samostatnosť
zodpovednosť
logické myslenie
potrebné ťa zaučíme :)

Zaoberáme sa skladovaním tovaru a expedíciou zásielok pre internetové obchody z celej EU. Sme mladá a rýchlo rastúca spoločnosť, hľadáme ambicióznych ľudí.
ID: 4036403  Dátum zverejnenia: 27.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac