Nákupca tovaru / marketingový pracovník pre e-shop

Ecomm Trade s. r. o.

Miesto práce
Hnúšťa
Termín nástupu
Čo najskôr
900 EUR/mesiac+ Stravné v hodnote 64,60 €. Navýšenie mzdy po nadobudnutí praxe a samostatnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a samostatného kolegu/kolegyňu, ktorá/ý nám pomôže s úlohami ktoré sa týkajú marketingu a nákupu tovaru.

Ak sa zaujímate o oblasť digitálnej reklamy, máte kreatívno-analytické myslenie, tak je táto práca ideálna práve pre vás.

Prax je výhodou ale všetko vás naučíme, dôležitá je chuť učiť sa a pracovať.

Ponúkame prácu, v ktorej sa stále budete môcť učiť niečo nové a zdokonaľovať sa v tom čo už ovládate. Základ úspechu je proaktívny a priateľský prístup.

Pracovná doba: 8:00 - 16:00 / 7:00 - 15:00 každý pracovný deň (po získaní samostatnosti je možné časy upraviť podľa vzájomnej dohody).

Hlavné činnosti:

  • Sledovanie skladových zásob a nákup tovaru (+ administratívne práce)
  • Podieľanie sa na marketingových kampaniach (+ práce s tým spojené napr. nastavovanie reklám, vymýšľanie, vyhodnocovanie, príprava jednoduchých grafických materiálov pre kampane,...)
  • Rôzne marketingové práce (napr.: komunikácia s grafikom, správa fotiek a produktov na webe, koordinácia prekladov, ...)
  • Doplnkové administratívne úlohy

  • Práca na kampaniach s veľkým dosahom
  • Stabilné pracovné prostredie
  • Práca v priateľskom kolektíve
  • Možnosť osobného a kariérneho rastu
  • Možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti
  • Zľavy na naše produkty a služby

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis (CV) a motivačný list.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

  • Práca s počítačom - práca sa vykonáva na počítači
  • Znalosť anglického jazyka
  • Výborná znalosť slovenskej gramatiky - nutnosť
  • Samostatnosť
  • Logické myslenie
  • Byť pozitívne naladený, priateľský
  • Byť spoľahlivý
  • Byť zodpovedný
  • Chuť pracovať - nehľadáme niekoho čo si to chce prísť odsedieť, potrebujeme kolegu ktorého bude práca baviť a napĺňať.

Sme internetový obchod s ponukou rôznych dámskych šperkov vyrobených z chirurgickej ocele alebo striebra. Pôsobíme na Slovensku, Česku, Maďarsku a v Rumunsku.

Nájdete nás na internetovej adrese www.mabell.sk / mabell.cz / mabell.hu / mabell.ro

Našim hlavným cieľom je robiť radosť našim zákazníkom a zároveň aj zamestnancom vytvorením priateľského a dobre naladeného pracovného kolektívu. Ak si vieš predstaviť prácu v našej firme, neváhaj nás kontaktovať. : )
ID: 4544742  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac