Logo ECOLOGY LIFE, s. r. o.

Čašník/čašníčka v reštaurácii Zwicker

ECOLOGY LIFE, s. r. o.

Miesto práce
Bardejovská 48, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi uvítame nového člena tímu, ktorý bude s nami spolupracovať na pozícii čašník / čašníčka.

Hľadáme sebavedomého a komunikatívneho človeka s dobrou energiou, ktorý bude úslužný k svojim zákazníkom a bude mať kladný prístup k svojej práci.

HLAVNOU NÁPLŇOU PRÁCE U NÁS SÚ:
- obsluha od privítania až po odchod zákazníka
- usádzanie hostí
- znalosť nápojového a jedálneho lístka
- byť nápomocný pri výbere
- servis jedál, drinkov, piva a vína
- vytvárať zážitok zákazníkom skrz svoj servis a produkt
- udržiavanie čistoty a poriadku v reštaurácii
- práca v príjemnom mladom kolektíve
- obsluha hostí a návštevníkov reštaurácie
- práca s kasou

- Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve, kde má každý záujemca možnosť profesijného rastu, ako aj vzdelávania sa a zázemie v stabilnej gastronomickej spoločnosti v Prešove aj v Košiciach.
- Istota pracovnej pozície aj počas pandémie (zamestnancom bola poskytnutá práca aj v doterajších pandémiách).
- Dobré platové podmienky.
- Baristické a somelierske školenia hradené zamestnávateľom.
- Zamestnanecká strava za mierny poplatok.
- Multisport karta.
- Zamestnanecká zľava vo všetkých našich prevádzkach.
- Možnosť kariérneho rastu.
- Možnosť pracovať aj na iných pozíciách či prevádzkach v rámci firmy.

Staň sa súčasťou nášho skvelého, mladého tímu, kde sa naučíš veľa nových a zaujímavých informácii z oblasti gastronómie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia, barman/čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax, anglický prípadne nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, či základy obsluhy sú podmienkou.

Vitajte v našej spoločnosti. Naše portfólio tvoria bistrá Nico caffé, reštaurácia Zwicker, Bufet Automat, pekáreň Kromka, Loft bar & caffé a pražiareň Spojka. Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve, kde má každý záujemca možnosť profesijného rastu, ako aj vzdelávania sa.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. jozef kaňuk
E-mail: poslať životopis
ID: 4800132  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac