Можливість для людей з України

Merací technik

Ecolab spol. s r. o.

Miesto práce
VW Bratislava - Tor 5, brána, VW-Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, u zákazníka vo Volkswagene hľadáme nového kolegu na pozíciu Merací technik ktorého hlavnou náplňou práce bude:

- Kontrola kvality – meranie hrúbok, farebného odtieňa, štruktúry
- Kalibrovanie a overovanie prístrojov
- Vyhodnocovanie a archivovanie výsledkov merania
- Informovanie zákazníka o výsledkoch merania
- Práca je na dve 12 hodinové smeny (prioritne ráno) – pozícia striedača

Firma ECOLAB pôsobí v areáli VW výrobného závodu

1100 - 1 200 EUR/mesiac, 13x ročne. Príplatky cca 200 - 300 Euro mesačne, 5 dní dovolenky naviac, stravné lístky v maximalnej hodnote, príspevok k dôchodkovému sporeniu 3% zo mzdy, firemné produkty, práca v priateľskom a stabilnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technicke, chemia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Excel, World - Mierne pokročilý

Chuť pracovať a učiť sa nové zručnosti

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti:
Nadnárodná, celosvetovo pôsobiaca spoločnosť Ecolab je svetovým lídrom v hygienických riešeniach v oblasti gastronómie, spracovania potravín, stravovacích zariadení, zdravotníckych zariadení, hygieny priemyselných objektov, v technológii úpravy a servisu vôd a energetických technológiách. Ecolab je dôveryhodným partnerom, ktorý pracuje v zákulisí prevádzok zákazníkov po celom svete, aby riešil ich problémy a pomáhal im uspieť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4588478  Dátum zverejnenia: 27.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac