Customer Service / Invoicing

Ecolab Hygiene s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na tejto pozícii bude zodpovedný za prijímanie a spracovanie objednávok, komunikáciu s odberateľmi a fakturáciu.
Náplň práce / Zodpovednosť:
- činnosti súvisiace so spracovaním a vybavovaním odberateľských objednávok
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi na dennej báze
- fakturačné činnosti
- riešenie prepravných dispozícii súvisiacich s prepravou tovaru k zákazníkom
- spolupráca s obchodnými zástupcami spoločnosti a evidencia ich skladov
- riešenie odberateľských reklamácii a ostatných požiadaviek zákazníkov
- spolupráca pri spracovaní nájomných zmlúv na zariadenia a kontrola ich platnosti
- sledovanie a dodržiavanie úverových limitov zákazníkov
- spolupráca pri tvorbe a aktualizácii databázy zákazníkov
- dopĺňanie databázových zostáv

Práca v stabilnej spoločnosti.
Sociálne výhody vyplývajúce z politiky nadnárodnej spoločnosti.

Motivujúce mzdové ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
Angažovanosť pri dosahovaní cieľov spoločnosti
Schopnosť komunikácie v anglickom jazyku
Ochota pracovať v tíme
Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilnosť, precíznosť, pracovné nasadenie, ochota pracovať nadčas a asertívny prístup k zákazníkom

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3368746  Dátum zverejnenia: 21.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.