Koordinátor/ka

Ecohome Services spol. s r.o.

Miesto práce
Lučenec
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac+ bonusy podľa mesačného obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie a plánovanie ciest pre servisných technikov
- 8 hodinová pracovná doba od 9:00 do 17:30 technikov
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
-komunikácia so zákazníkmi a servisnými technikmi

- motivačný systém odmeňovania
- zamestnanecké zľavy a iné výhody
- kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zásady správneho telefonovania a elektronickej komunikácie
-organizačné schopnosti
-flexibilita
-samostatnosť

Spoločnosť Ecohome Services spol. s r. o., vznikla v roku 2014 spoluprácou ľudí s rovnakou víziou, ktorou je zvyšovanie kvalít života, znižovanie nákladov v domácnostiach a firmách s ohľadom na životné prostredie. Práve z tohoto dôvodu ponúkame komplexné služby zamerané na servis okien, obnoviteľné zdroje energie a optimalizácie nákladov. Každý deň vyhľadávame vo svete množstvo technológií a inovácií v oblasti ekonomického a ekologického bývania. Našou víziou je optimalizácia nákladov v domácnostiach a zlepšenie prístupu k životnému prostrediu na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Piešťanská 3
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Halásová
E-mail: poslať životopis
ID: 4074165  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac