Koordinátor servisu/fakturant

ECOHOME Group s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac+ bonusy podľa mesačného obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 8 hodinová pracovná doba od 9:00 do 17:30
- organizovanie a plánovanie ciest pre servisných technikov
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- klientský servis
- starostlivosť o starých aj nových zákazníkov
- vystavovanie a zakladanie faktúr
- zodpovednosť za dodržiavanie termínov realizácie jednotlivých druhov činností

- motivačný systém odmeňovania
- zamestnanecké zľavy a iné výhody
- kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zásady správneho telefonovania a elektronickej komunikácie
- analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení
- samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
- tímová práca

Spoločnosť ECOHOME Group s.r.o., vznikla v roku 2014 spoluprácou ľudí s rovnakou víziou, ktorou je zvyšovanie kvalít života, znižovanie nákladov v domácnostiach a firmách s ohľadom na životné prostredie. Práve z tohoto dôvodu ponúkame komplexné služby zamerané na servis okien, obnoviteľné zdroje energie a optimalizácie nákladov. Každý deň vyhľadávame vo svete množstvo technológií a inovácií v oblasti ekonomického a ekologického bývania. Našou víziou je optimalizácia nákladov v domácnostiach a zlepšenie prístupu k životnému prostrediu na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3793238  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac