Servisný technik plastových, hliníkových okien a eurookien, provízia 2000€

ECOHOME Group s.r.o.

Miesto práce
Stupava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď po zaškolení
motivačný provízny systém: 20 % z obratu (priemerný zárobok 2000 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis, kontrola, nastavenie plastových, hliníkových okien a eurookien u vopred dohodnutých zákazníkov
- predaj doplnkov okien, sieťok a žalúzií
- výmena poškodených častí okien
- montáž sieťok a žalúzií plastových, hliníkových okien a eurookien

- zázemie spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami na trhu
- klientela zaistená spoločnosťou - unikátny systém v SR založený na profesionálnych zákazníckych centrách (80-100 garantovaných dohodnutých servisov za mesiac)
- nadpriemerné finančné ohodnotenie (provízia 20 % z mesačného obratu servisného technika)
- práca vo vlastnom regióne
- zľavy na firemné výrobky a služieb
- kvalitný systém bezplatných školení
- priateľský, partnerský prístup

Viac nájdete na www.eco-home.sk.

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- manuálnu a technickú zručnosť
- minimálne 5 ročné skúsenosti so servisom plastových, hliníkových okien a eurookien
- aktívnu osobnosť s obchodným duchom a orientáciou na výsledky, pozitívnym prístupom a zdravým sebavedomím
- dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- časovú flexibilitu, chuť pracovať, lojalitu
- VP typu B, vlastný automobil
- prístup k internetu, užívateľskú znalosť s PC a MS Office
- živnostenský list

Spoločnosť ECOHOME Group s.r.o., vznikla v roku 2014 spoluprácou ľudí s rovnakou víziou, ktorou je zvyšovanie kvalít života, znižovanie nákladov v domácnostiach a firmách s ohľadom na životné prostredie. Práve z tohoto dôvodu ponúkame komplexné služby zamerané na servis okien, obnoviteľné zdroje energie a optimalizácie nákladov. Každý deň vyhľadávame vo svete množstvo technológií a inovácií v oblasti ekonomického a ekologického bývania. Našou víziou je optimalizácia nákladov v domácnostiach a zlepšenie prístupu k životnému prostrediu na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3011783  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný provízny systém: 20 % z obratu (priemerný zárobok 2000 €)