Servisný technik plastových, hliníkových okien a eurookien, provízia 2000€

Ecohome Services spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď po zaškolení
Ponúkaný plat (brutto)
motivačný provízny systém: 20 % z obratu (priemerný zárobok 2000 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis, kontrola, nastavenie plastových, hliníkových okien a eurookien u vopred dohodnutých zákazníkov
- predaj doplnkov okien, sieťok a žalúzií
- výmena poškodených častí okien
- montáž sieťok a žalúzií plastových, hliníkových okien a eurookien

- zázemie spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami na trhu
- klientela zaistená spoločnosťou - unikátny systém v SR založený na profesionálnych zákazníckych centrách (80-100 garantovaných dohodnutých servisov za mesiac)
- nadpriemerné finančné ohodnotenie (provízia 20 % z mesačného obratu servisného technika)
- práca vo vlastnom regióne
- zľavy na firemné výrobky a služieb
- kvalitný systém bezplatných školení
- priateľský, partnerský prístup

Viac nájdete na www.eco-home.sk.

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- manuálnu a technickú zručnosť
- aktívnu osobnosť s obchodným duchom a orientáciou na výsledky, pozitívnym prístupom a zdravým sebavedomím
- dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- časovú flexibilitu, chuť pracovať, lojalitu
- VP typu B, vlastný automobil
- minimálne 5 ročné skúsenosti s montážou plastových, hliníkových okien a eurookien
- prístup k internetu, užívateľskú znalosť s PC a MS Office
- živnostenský list

Spoločnosť Ecohome Services spol. s r. o., vznikla v roku 2014 spoluprácou ľudí s rovnakou víziou, ktorou je zvyšovanie kvalít života, znižovanie nákladov v domácnostiach a firmách s ohľadom na životné prostredie. Práve z tohoto dôvodu ponúkame komplexné služby zamerané na servis okien, obnoviteľné zdroje energie a optimalizácie nákladov. Každý deň vyhľadávame vo svete množstvo technológií a inovácií v oblasti ekonomického a ekologického bývania. Našou víziou je optimalizácia nákladov v domácnostiach a zlepšenie prístupu k životnému prostrediu na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Piešťanská 3
917 01 Trnava

Kontakt

ID: 3011783   Dátum zverejnenia: 10.11.2017