Obchodný zástupca (Provízia 2130 €)

ECOHOME Group s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď po zaškolení
2 130 EUR/mesiac- fixný plat 1000 € + % z obratu - priemerný mesačný plat 2130 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poradenstvo v oblasti znižovania nákladov v domácnosti

- starostlivosť o existujúcich a nových klientov v okresoch: nitrianskeho, žilinského a banskobystrického kraja - okr. Brezno, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Revúca, Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín, Martin, Turčianske Teplite, Žilina, Nitra, Levice, Nové Zámky, Zlaté Moravce

- zodpovednosť za objednávky

- zázemie spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami na trhu

- klientele zaistená spoločnosťou

- nadpriemerné finančné ohodnotenie

- práca vo vašom regióne

- zľavy na firemné výrobky a služby

- profesionálny školiaci systém

- priateľský kolektív a partnerský prístup

- kariérny rast a sebarealizácia

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna osobnosť s obchodným duchom a orientáciou na výsledky, s pozitívnym prístupom a zdravým sebavedomím

- dobré komunikačné schopnosti, príjemné a reprezentatívne vystupovanie

- časová flexibilita, chuť pracovať, lojalita

- technická zručnosť

- prístup k internetu, užívateľská znalosť PC a MS Office

- živnostenský list

- vodičský preukaz B, vlastný automobil

Spoločnosť ECOHOME Group s.r.o. vznikla v roku 2014 spoluprácou ľudí s rovnakou víziou, ktorou je zvyšovanie kvality života, znižovanie nákladov v domácnostiach a firmách s ohľadom na životné prostredie. Práve z tohoto dôvodu ponúkame komplexné služby zamerané na servis okien, obnoviteľné zdroje energie a optimalizáciu nákladov. Každý deň vyhľadávame vo svete množstvo technológií a inovácií v oblasti ekonomického a ekologického bývania. Našou víziou je optimalizácia nákladov v domácnostiach a zlepšenie prístupu k životnému prostrediu na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788167  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 130 EUR/mesiac