Doveď skvelý tím obchodných konzultantov k ešte lepším výsledkom (Teamleader/-ka obchodného teamu)

ECO PRODUKT s. r. o.

ECO PRODUKT, Priemyselná, Prievidza-Priemyselný obvod, Slovensko, Bojnice (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 2 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta a bude predmetom individuálnej ponuky. V rámci výberového procesu vám bližšie vysvetlíme systém variabilných odmien odvíjajúcich sa od výsledkov obchodného tímu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo môže byť tažšie ako osloviť obchoďáka / obchoďáčku so skúsenosťami s vedením obchodného tímu, pre ktorého / ktorú je oslovovanie každodennou rutinou?
V našej spoločnosti ECO PRODUKT sme sa aj napriek tomu rozhodli, že ideme do toho a skúsime ťa nájsť!

Sme rýchlo rastúca spoločnosť v oblasti predaja komplexných riešení v oblasti fotovoltických systémov na chaty, domy, firmy a iné aplikácie. Preto nastal čas, aby naši šikovní obchodní konzultanti dostali vlastného šéfa / šéfku, ktorý / ktorá sa bude venovať len im a bude ich rozvíjať po odbornej stránke a pomáhať s každodennými výzvami. Tým, že takúto pozíciu sme v našej spoločnosti ešte nemali, je tu veľký priestor na spoluvytváranie náplne práce. Zo základných činností, ktoré však môžeš očakávať vyberáme:

• Mentoring a personálne vedenie obchodného tímu
• Dohľad nad cenovou politikou (zľavy, platobná disciplína, konkurencieschopnosť produktov, monitorovanie cien konkurencie)
• Návrh cenovej politiky na základe cien na trhu a konkurencie a ziskovosti
• Kontrola stavu spracovania objednávok a pracovných postupov obchodných konzultantov
• Participácia na návrhu a následná kontrola a návrh technických riešení (spolupráca s technickým garantom)
• Strategické vedenie oddelenia smerom k rastu obratu
• Dohľad nad činnosťou a efektivitou obchodného oddelenia
• Odhaľovanie príčin a prijímanie nápravných opatrení na problémy pri fungovaní oddelenia alebo pri plnení cieľov spoločnosti

V našej spoločnosti si viac ako na priamych skúsenostiach dávame záležať na tom, aby sme si sadli po osobnostnej stránke a do kultúry našej spoločnosti, preto prechádzajúca skúsenosť s predajom fotovoltaiky nie je podmienkou ale výhodou.
Vítame skúsenosti s vedením obchodného tímu ako aj skúsenosti s odborným a personálnym vedením ľudí a plnení popísaných úloh.
Zároveň vítame schopnosť získať a pochopiť princípy a riešenia fotovoltaiky - technická orientácia, logické a systémové uvažovanie.

• Hybridný režim práce (homeoffice, ale prítomnosť na pracovisku niekoľkokrát týždenne zo začiatku, neskôr v nižšej frekvencii)
• Notebook aj telefón na súkromné účely
• Zľavy na nákup nášho sortimentu
• Vzdelávanie a školenia štíhlej výroby
• Široké možnosti kariérneho rastu
• Teambuildingy
• Mladý priateľský kolektív
• Možnosť rastu platového ohodnotenia
• Menej formálnu atmosféru, príjemné pracovné prostredie

Budeme sa tešiť na Vaše podklady, prosíme o zaslanie vášho životopisu.

Všetky žiadosti dôkladne posúdime a následne sa s Vami spojíme ohľadom ďalšieho postupu.

(Ponuka je vhodná pre muža aj ženu.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Cieľovo orientovaný človek
• Tímový hráč a ochota participovať na riešení problémov s kolegami
• Prozákaznícky prístup
• Ochotná a kľudná povaha, ktorá je zvyknutá pracovať pod stresom a ktorá prináša stabilitu pre kolegov aj pri riešení kritických situácií
• Pedantnosť a zmysel pre detail, doťahovanie vecí do konca
• Asertivita pri zavádzaní nových spôsobov na riešenie problémov a postupov
• Otvorenosť pre spätnú väzbu a kritiku od kolegov a ochota na sebe pracovať
• Schopnosť poskytovať a prijímať kritickú spätnú väzbu

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti obnovitelných zdrojov od roku 2010. Zaoberáme sa projektovaním, návrhom a realizáciou a servisom fotovoltických systémov na chaty, domy, firmy a iné aplikácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4456405  Dátum zverejnenia: 31.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac