Reklamačný technik / Reklamačná technička

ECO PRODUKT s. r. o.

Miesto práce
ECO PRODUKT, Jesenského, Bojnice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 100 EUR/mesiacUvedené mzdové rozhranie je základná mzda bez prémii a bonusov. Konečná výška sa bude odvíjať od skúseností kandidáta a bude predmetom individuálnej ponuky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá projektovaním, návrhom, realizáciou a servisom fotovoltických systémov na chaty, domy, firmy a iné aplikácie.
Do nášho tímu hľadáme kolegu / kolegyňu s elektrotechnickými znalosťami, ktorý / ktorá sa postará o vybavenie reklamácií našich zákazníkov.

Medzi vaše hlavné aktivity bude patriť:
• Spracovanie nových reklamácií na všetkých komunikačných kanáloch, komunikácia so zákazníkmi o ďalšom postupe
• Fyzický príjem reklamácií
• Evidencia reklamácií v systéme
• Kontrola reklamovaných produktov, zisťovanie závady, testovanie funkčnosti, oprava jednoduchých závad
• Odosielanie reklamovaných produktov dodávateľom, telefonická a e-mailová komunikácia s nimi
• Skladové operácie v prípade výmeny produktu za nový alebo iný, vystavenie faktúry na nový produkt alebo dobropis
• V prípade potreby nastavovanie zvozu cez Zásielkovňu, GLS aj Toptrans.
• Odpovedanie na otázky zákazníkov k určitým skupinám produktov
• V prípade potreby výpomoc alebo poradenstvo pri nastavovaní meničov a regulátorov

Detailne vás zaškolíme do fotovoltických systémov, aby ste mohli byť nápomocní našim zákazníkom v čo najväčšej možnej miere:
• Fotovoltické panely
• Lion a Lifepo4 batérie
• Olovené trakčné deep cycle batérie
• Solárne regulátory nabíjania batérie
• Sieťové On-grid a Off-grid ostrovné meniče
• Záložné zdroje

• Zľavy na nákup nášho sortimentu
• Vzdelávanie a školenia štíhlej výroby
• Široké možnosti kariérneho rastu
• Teambuildingy
• Mladý priateľský kolektív
• Možnosť rastu platového ohodnotenia
• Menej formálnu atmosféru, príjemné pracovné prostredie
• Pozícia je vhodná aj pre absolventov - vstupné zaškolenie a kontiuálne vzdelávanie na pozícii

Staňte sa súčasťou nášho skvelého tímu!

Budeme sa tešiť na Vaše podklady, prosíme o zaslanie vášho životopisu.
Všetky žiadosti dôkladne posúdime a následne sa s Vami spojíme ohľadom ďalšieho postupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii sa vám určite zídu nasledovné skúsenosti / zručnosti:

• Elektrotechnické vzdelanie alebo skúsenosti sú potrebné z dôvodu povahy nášho produktu (fotovoltické systémy) a realizácie drobných opráv, pochopenia logiky reklamovaného problému.

• Trpezlivosť a empatia, vďaka ktorým budete ľahšie hľadať riešenia zákazníckych potrieb.

• Pripravenosť na každodenný kontakt s rôznymi typmi zákazníkov s cieľom výjsť im čo najviac v ústrety, pochopiť ich a byť v kontakte s nimi odolný a nenechať sa vyviesť z miery.

• Znalosť anglického jazyka je potrebná kvôli komunikácii s dodávateľmi zo zahraničia.

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti obnovitelných zdrojov od roku 2010. Zaoberáme sa projektovaním, návrhom a realizáciou a servisom fotovoltických systémov na chaty, domy, firmy a iné aplikácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4329622  Dátum zverejnenia: 15.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac