Údržbár

ECO - BAGS, s.r.o.

Miesto práce
M. Šimonoviča, Myjava
870 EUR/mesiac- príplatky, výkonové odmeny a bonusy do výšky 550,- Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a starostlivosť o vreckové automaty
- údržbárske práce

Ponúkame:
- príplatky, výkonové odmeny a bonusy do výšky 550,- Euro
- prácu v stabilnej spoločnosti - príjemný pracovný kolektív
- dôkladné zaškolenie
- stravu vo vlastnej jedálni, doplatok zamestnanca len 1,-€
- príspevky do III. piliera
- motivačné finančné ohodnotenie a sociálne benefity

- kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberového kola a budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- zodpovedný prístup k práci a pracovným úlohám
- vzdelanie v odbore automechanik, zámočník, strojník výhodou

ECO-BAGS, s.r.o. je výrobcom papierových vreciek s potlačou a bez potlače hlavne pre potravinársky priemysel. Spoločnosť plánuje rozšíriť výrobu obalov a k tomu potrebuje kvalifikovaných, zručných a zodpovedných zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4544472  Dátum zverejnenia: 25.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac