Technik elektrických a meracích zariadení

ECM MONITORY, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13. plat vo výške základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia, servis, opravy a servisná podpora, analyzačnej a meracej techniky,
- práca s dokumentáciou a technickými výkresmi, servisný repoting,
- zodpovednosť za dodržiavanie termínov,
- komunikácia so zákazníkom.

- Práca s najmodernejšími technológiami,- Zaujímavá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov,- Technické školenia u našich partnerov v zahraničí,- Zázemie stabilnej spoločnosti, - Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja, - mobilný telefón.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala a myslíte si, že v našom tíme chýbate práve Vy, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. O ďalšom priebehu výberového konania Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť,
- Orientácia v technickej dokumentácii,
- Vyhovujúci zdravotný stav pre práce v priemyselnom prostredí a výškach,
- Osvedčenie odbornej spôsobilosti §21, §22, §23 Vyhlášky č.508/2009 Z.z.,
- Zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita.

Naša spoločnosť sa zaoberá dodávkou a následným servisom systémov pre kontinuálny monitoring plynných emisií, imisií, analýzy vôd a rôznych meracích systémov, pre riadenie výrobných procesov v rôznych priemyselných odvetviach. Pôsobíme na trhu od roku 1993. Realizujeme projekty od návrhu zariadenia, jeho vyhotovenia, projektovej dokumentácie až po ukončenie dodávky a montáže zariadenia a následného servisu u zákazníka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4768080  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac