Obchodno - projektový manažér pre priemyselné služby B2B

ECH Services s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 1 600 EUR/mesiaczákladná mzda v závislosti od skúseností kandidáta + variabilná zložka naviazaná na dosahované výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu s radosťou privítame človeka, ktorý je otvorený novým myšlienkam a je kreatívny v hľadaní obchodných príležitostí a riešení.

- akvizičná činnosť - aktívne oslovovanie za účelom vyhľadávania
nových odberateľov našich služieb v priemysle
- komunikácia (osobná, telefonická a elektronická) so zákazníkmi za
účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
- navrhovanie a ponúkanie vhodných služieb, riešení a produktov
- príprava kalkulácií, cenových ponúk a obchodno-technická podpora

- pravidelný reporting

- príprava realizácií

- kontrola a zodpovednosť za realizácie

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej a stabilnej spoločnosti
- priateľské prostredie a pohodová atmosféra menšieho kolektívu
- maximálna podpora kolegov
- zaškolenie, podpora ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- služobný automobil, notebook, mobilný telefón
- firemné akcie

U nás nenájdete stereotyp. Hľadáme člena do nášho tímu, ktorý nám pomôže rozvíjať predaj našich služieb pre priemysel v B2B segmente. Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb pre priemysel ako je priemyselné čistenie, priemyselné maľby a nátery.
Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorého baví obchod, vedenie realizačného tímu a má rád nové výzvy. Je prozákaznícky orientovaný a dokáže komunikovať s rôznym typom zákazníkov. Je technicky zdatný a nebojí si aj zašpiniť ruky. Má chuť napredovať a neustále rozvíjať svoje zručnosti. Vhodný kandidát je tímovým hráčom, ktorý zároveň dokáže pracovať samostatne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, Vedenie realizačného tímu

Počet rokov praxe

2

Ideálny kandidát má skúsenosti s predajom služieb, pozná procesy komunikácie so zákazníkmi a dokáže riadiť obchodné B2B vzťahy.
- minimálne 2 roky praxe v B2B sfére
- technické myslenie, projektové riadenie

- riadenie realizačného tímu

- komunikatívnosť
- empatia a schopnosť obojsmernej komunikácie

- ťah na bránku

- samostatnosť, flexibilita

Spoločnosť ECH Services s.r.o. poskytuje služby v rámci celého Slovenska. Poskytuje široké portfólio služieb hlavne pre priemyselných zákazníkov. Portfólio služieb zahŕňa priemyselné čistenie hál, priestorov, strojov a zariadení, veľkoplošné maľovanie hál, novostavieb, náter konštrukcií, čistenie a náter fasád. Zaoberáme sa takisto predajom čistiacej chémie Trion Tensid ako aj výrobou a predajom suchého ľadu. www.ech.sk, www.trion-tensid.sk, www.dryice.sk

Kontakt

ID: 4692465  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac