Kolega pre maľby, nátery a priemyselné služby

ECH Services s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 100 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie je Ti cudzia čistota a už si držal v ruke valček alebo vapku? Áno? Tak si tu správne. Do našej spoločnosti hľadáme človeka, ktorý bude vykonávať priemyselné čistenie priemyselných hál a technológií (strojov) a tiež čistenie budov aby vyzerali k svetu akoby boli práve dostavané. Samozrejme na to použije naše stroje a technológie aby mu práca šla ľahšie. Na maľovanie a striekanie hál a aj nátery konštrukcií poslúži naša airless technológia, lebo s valčekom by to bol beh na dlhé trate :)
Tak ako? Si zodpovedný a trúfaš si túto prácu vykonať včas a kvalitne? A sľubuješ, že pri tom ako dáš pozor na seba hodíš očkom aj po našich technológiách a zariadeniach? Áno? Tak čakáme na Tvoje CV :)

Uvedomujeme si, že nie len plat je motivujúca záležitosť a preto ti ponúkame motivujúce a príjemné firemné prostredie kde nie si len číslom, ale naším parťákom. Sme (stále:) mladý a dynamický kolektív, ktorý ťa bude podporovať v sebarealizácii napríklad aj ponukou ďalšieho vzdelávania. Ale s prázdnym žalúdkom sa zle rozmýšľa, že áno? Aj na toto máme riešenie! A kto je šikovný, dostane aj výkonnostnú odmenu :)

A už ideme do finále! Len pár centimetrov rolovania myškou Ťa delí od novej skvelej práce! Žiadosti a životopisy posielaj na doleuvedenú e-mailovú adresu alebo cez tlačidlo "Poslať životopis spoločnosti".

Všetkým nájdeným novým kolegom vopred ďakujeme, odpovieme všetkým pretože vieme, že spätná väzba je dôležitá.

ECH Services s.r.o., 11. Marca 340/1, 960 01 Zvolen, IČO: 51 115 255 ako prevádzkovateľ v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov bude na základe vami zaslaných informácií spracúvať vaše osobné údaje. Pre takéto spracovanie je však potrebný Váš súhlas so spracovaním. Týmto udeľujem súhlas ECH Services s.r.o. so spracúvaním osobných údajov pre evidenciu uchádzačov o zamestnanie z dôvodu budúcich výberových konaní. Môj súhlas je dobrovoľný, je daný na obdobie 2 rokov, môžem ho však kedykoľvek odvolať zaslaním písomného zrušenia súhlasu na adresu ECH Services s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ahoj! Dočítal si to až sem? Skvelé, si šikovný a práve takých ľudí chceme! Ak si ešte aj manuálne zručný a z výšok sa Ti nezatočí hlava, ak ti nerobí problém za prácou vycestovať a stráviť pár dní mimo domu (so svojimi super kolegami :), pracovná disciplína a jej dodržiavanie je pre teba samozrejmosť a si zodpovedný, samostatný, flexibilný, technicky mysliaci človek a rýchlo sa učíš nové veci tak už ani chvíľu neváhaj a pošli nám svoj životopis! Čakáme :)

Spoločnosť ECH Services s.r.o. poskytuje služby v rámci celého Slovenska. Poskytuje široké portfólio služieb hlavne pre priemyselných zákazníkov. Portfólio služieb zahŕňa priemyselné čistenie hál, priestorov, strojov a zariadení, veľkoplošné maľovanie hál, novostavieb, náter konštrukcií, čistenie a náter fasád. Zaoberáme sa takisto predajom čistiacej chémie Trion Tensid ako aj výrobou a predajom suchého ľadu. www.ech.sk, www.trion-tensid.sk, www.dryice.sk
ID: 4598408  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac