Obchodný zástupca/manažér pre firemný segment

ECH Services s.r.o

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiacNástupný plat 800 EUR/mesiac + motivujúce finančné ohodnotenie s pohyblivou zložkou mzdy v závislosti od dosiahnutých výsledkov formou provízie + dovolenkový a vianočný príspevok + príspevok pri narodení dieťaťa + spoločenské aktivity v rámci organizácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových klientov v oblasti poskytovania priemyselného čistenia, upratovacích služieb, čistenia fasád a predaj čistiacej chémie na celom území Slovenskej republiky,
- realizovanie osobných stretnutí s klientmi,
- aktívna účasť na obchodných stretnutiach s klientmi,
- akvizičná činnosť – priamo oslovovanie klientov,
- prezentácia/sprostredkovanie predaja služieb spoločnosti,
- starostlivosť o existujúcich klientov (osobná, telefonická a písomná komunikácia, zabezpečenie riešenia ich požiadaviek),
- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s klientmi, zisťovanie ich spokojnosti,
- poskytovanie poradenstva klientom a pohotové reagovanie na ich požiadavky, zisťovania a analyzovanie potrieb klientov,
- administratívna činnosť zodpovedajúca vykonávaným činnostiam – príprava obchodných ponúk a riešení na základe zverených kompetencií, vyjednávanie podmienok,
- zodpovednosť za projekty v komplexnom rozsahu (od prvého kontaktu až po realizáciu),
- monitorovanie situácie na trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít,
- zodpovednosť za plnenie stanoveného osobného plánu a obchodných výsledkov,
- operatívne riešenie požiadaviek klientov,
- účasť na pravidelných poradách spoločnosti, reporting,
- komunikácia a kooperácia s inými oddeleniami spoločnosti.

- služobný mobilný telefón,
- služobný automobil,
- služobný notebook,
- motivujúce a príjemné firemné prostredie,
- práca v mladom a dynamickom kolektíve,
- sebarealizácia

Žiadosti a životopisy s fotografiou posielajte v slovenskom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme, ale budeme odpovedať len uchádzačom, ktorí spĺňajú nami uvedené požiadavky.

ECH Services s.r.o., 11. Marca 340/1, 960 01 Zvolen, IČO: 51 115 255 ako prevádzkovateľ v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov bude na základe vami zaslaných informácií spracúvať vaše osobné údaje. Pre takéto spracovanie je však potrebný Váš súhlas so spracovaním. Týmto udeľujem súhlas ECH Services s.r.o. so spracúvaním osobných údajov pre evidenciu uchádzačov o zamestnanie z dôvodu budúcich výberových konaní. Môj súhlas je dobrovoľný, je daný na obdobie 2 rokov, môžem ho však kedykoľvek odvolať zaslaním písomného zrušenia súhlasu na adresu ECH Services s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Komunikačné schopnosti - pokročilý
Obchodná analytika - pokročilý
Obchodná korešpondencia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

skúsenosti v obchodnej činnosti minimálne 2 roky
- technické myslenie
- komunikatívnosť
- skúsenosti s priamym oslovovaním zákazníkov,
- obchodné, komunikačné a prezentačné zručnosti,
- pozitívny prístup k práci,
- schopnosť plánovať a organizovať pracovný čas,
- zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov,
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita, precíznosť

ECH Services s.r.o. je modernou, rýchlo rozvíjajúcou sa spoločnosťou s pôsobnosťou po celom Slovensku, ktorá sa zaoberá veľkoplošným maľovaním hál a skladov, čistením a náterom fasád, priemyselným čistením výrobných podnikov a predajom čistiacej chémie TRION Tensid AB.

Balkán 53
960 01 Zvolen
ID: 3485745  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac