Brigáda - skladník od 21.5.2018 - 31.8.2018

ECCO Slovakia, a. s.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
3,44 € brutto + príplatok za poobednú zmenu 0,40 € (strava zdarma)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie vyrobenej produkcie do kamiónov
- balenie zásielok
- manipulácia so zásielkami v sklade
- 2 zmenná prevádzka

Práca v modernom skladovom hospodárstve pri atomatizovaných baliacich linkách, v prostredí príjemného priateľského kolektívu.
Strava (obedy a večere) plne hradená zamestnávateľom.

Svoj životopis zasielajte na nižšie uvedenú poštovú alebo e-mailovú adresu s uvedeným názvom pracovnej pozície.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- zmysel pre čísla

ECCO Slovakia, a. s. v Martine je pobočkou dánskej spoločnosti vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv už 25 rokov. Spoločnosť ECCO bola založená ako rodinná firma v roku 1963 a patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti výroby obuvi. Spoločnosť je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3224961  Dátum zverejnenia: 11.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,44 € brutto + príplatok za poobednú zmenu 0,40 € (strava zdarma)