Enviromentalista

ECCO Slovakia, a. s.

Miesto práce
Dúbravca 6103/6, okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZODPOVENOSTI:
* staroslivosť o zložky životného prostredia, ktoré sú dotknuté podnikateľskou činnosťou zamestnávateľa
* súlad s legislatívnymi požiadavkami z oblasti odpadového, vodného hospodárstva i ochrany ovzdušia
* koordinácia činností zamestnancov skladu odpadov
* výkon kontrolnej činnosti vrámci spoločnosti za účelom overenia súladu s vnútornými a legislatívnymi predpismi na ochranu ŽP
* príprava reportov a hlásení v zmysle platnej legislatívy ako i interných predpisov
* príprava a vypracovanie interných predpisov a dokumentácie z oblasti ŽP, ktoré sú v súlade s globálnou politikou spoločnosti a legislatívnymi predpismi SR
* zodpovednosť za nastavenie a plnenie interných ukazovateľov z oblasti ŽP
* komunikácia s orgánmi štátnej správy, so zmluvnými partnermi, s centrálou a medzi jednotlivými ECCO jednotkami
* účasť na korporátnych workshopoch

*možnosti profesionálneho rastu
*zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity zahŕňajújúce osobné ohodnotenie, dovolenkový a vianočný bonus i bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ochrana životného prostredia, ovzdušie, odpady, voda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť príslušnej legislatívy a skúsenosti s EMS
- aktívny prístup k práci
- flexibilita
- samostatnosť
- precíznosť
- spoľahlivosť
- schopnosť robiť rozhodnuia
- veľmi dobré organizačné a komunikačné zručnosti

ECCO Slovakia, a. s. v Martine je pobočkou dánskej spoločnosti vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv už 25 rokov. Spoločnosť ECCO bola založená ako rodinná firma v roku 1963 a patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti výroby obuvi. Spoločnosť je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3154548  Dátum zverejnenia: 16.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou