Plánovač distribučného centra - skladu s praxou

ECCO Slovakia, a. s.

Miesto práce
Dúbravca 6103/6, Martin-Košúty
Termín nástupu
dohodou
nástupný plat 905 € brutto s úpravou podľa odbornosti a rokov praxe + dovolenkový (175 €) a vianočný (od 120-400 €) bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za:
- správnosť plánov nákladok
- včasné vyhotovenie pikovacích plánov a VAS plánov
- aktualizáciu a údržbu skladovej evidencie obuvi
- sledovanie plnenia denného plánu dodávok tovaru zákazníkom
- komunikácia nezhôd v systéme, riešenie problémov
- potvrdzovanie informácii o nákladke oddeleniu export - import
- vytváranie potrebných reportov a odovzdávanie informácií

*možnosti aplikácie kreatívnych nápadov a profesionálneho rastu
*zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity zahŕňajújúce osobné ohodnotenie, dovolenkový a vianočný bonus i bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- vysoká organizačná a koordinačná schopnosť
- aktívny prístup k práci
- flexibilita
- zodpovednosť
- systematickosť
- trpezlivosť a zmysel pre detail

ECCO Slovakia, a. s. v Martine je pobočkou dánskej spoločnosti vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv už 25 rokov. Spoločnosť ECCO bola založená ako rodinná firma v roku 1963 a patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti výroby obuvi. Spoločnosť je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1770374  Dátum zverejnenia: 29.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 905 € brutto s úpravou podľa odbornosti a rokov praxe + dovolenkový (175 €) a vianočný (od 120-400 €) bonus