Elektromechanik

ECCO Slovakia, a. s.

Miesto práce
Dúbravca 6103/6, Martin-Košúty
Termín nástupu
dohodou
nástupný plat 875 € brutto s postupným navýšením do 1328 € + príplatky a osobné hodnotenie 222 € (spolu od 1097 - 1550 € brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*oprava, údržba a vylepšovanie strojov, zariadení a robotov po elektrickej i mechanickej stránke
*preventívna údržba, diagnostika porúch
*aktívne vyhľadávanie a riešenie problémov vo výrobe
*aktívna práca s PC
*práca v 3-zmennej prevádzke

*príjemné pracovné prostredie
*moderné technológie a programy - ABB, Omron, Siemens, Arburg - vstrekolisy
*mladý dynamický tím
*zaujímavý sociálny program
*dobré finančné ohodnotenie
*možnosť vzdelávania a kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, mechanik strojov a zariadení

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

*čítanie technickej dokumentácie (elektrika, mechanika, pneumatika)
*skúsenosti s prácou s PLC
*mechanické zručnosti s inštaláciou a zapájaním elektrických rozvodov a elektrických prvkov (24V, 230V)
*základná znalosť logických obvodov
*skúsenosti s údržbou výrobných zariadení (elektrika, mechanika) výhodou
*samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
*ochota sa samostatne vzdelávať
*ovládanie práce na PC

ECCO Slovakia, a. s. v Martine je pobočkou dánskej spoločnosti vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv už 25 rokov. Spoločnosť ECCO bola založená ako rodinná firma v roku 1963 a patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti výroby obuvi. Spoločnosť je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1183231  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 875 € brutto s postupným navýšením do 1328 € + príplatky a osobné hodnotenie 222 € (spolu od 1097 - 1550 € brutto)