Store Manažér/ka predajne prémiovej obuvi ECCO Bratislava (Central)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiac+ mesačný (20% z mesačnej zákl. mzdy 260EUR) a kvartálny (10% z kvartálnej zákl. mzdy 390EUR) bonus *zákl. mzda v závislosti od skúseností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu dánskej prémiovej značky ECCO hľadáme energického Store Manažéra/ku so skúsenosťami v maloobchode a s vedením tímu.
Pridajte sa k tímu skvelých predajcov a kolegov na našej bratislavskej predajni.

Čo Vás čaká na tejto pozícii:
- aktívny predaj a poskytovanie prvotriedneho zákazníckeho servisu
- zodpovednosť za vzhľad obchodu, prijímanie a odosielanie tovaru, zmeny plánovania, zásoby
- práca s tímom - jeho podpora, motivácia a usmernenie k stanoveným cieľom, hodnotenie výsledkov a spätná väzba
- práca s ukazovateľmi kľúčových ukazovateľov výkonu (KPI) a ich analýza, príprava správ
- nábor nových zamestnancov a ich rozvoj

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- motivačné platové ohodnotenie a atraktívny bonusový systém
- súťaže o finančné aj nefinančné výhry
- stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške 5,10EUR
- 4 krát ročne nové ECCO topánky zdarma
- zaujímavé zamestnanecké zľavy do výšky 50%
- Vianočné, výročné a iné darčeky
- Multisport karta spolufinancovaná zamestnávateľom 50/50
- prepracovaný systém vzdelávania a školení (online akadémia a offline školenia s trénerom)
- pitný režim zadarmo na pracovisku

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je žiaľ v našich silách odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Ostatným uchádzačom vopred úprimne ďakujeme za záujem a pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word, Excel, Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Prax v prostredí retailu a vedenia tímu min. 2 roky podmienkou
- Bezproblémová práca s PC (Word, Excel, Outlook) podmienkou
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Profesionálna komunikácia so zákazníkom a tímom
- Analytické myslenie
- Prirodzená schopnosť organizovať a stanovovať priority
- Zdravá súťaživosť, ambicióznosť a chuť dosahovať nadpriemer
- Túžba rásť, neustále sa zlepšovať a prijímať výzvy s nadšením
- Tímovosť

ECCO je dánska spoločnosť, ktorá od roku 1963 celosvetovo produkuje a dodáva na trh kvalitnú a inovatívnu koženú obuv a doplnky v jedinečnom dizajne. Spoločnosť ECCO Retail(Slovakia) s.r.o. zastrešuje maloobchod na Slovensku. V ECCO môžete robiť to, čo vás baví. Veľa sa toho naučíte, budete medzi fajn ľuďmi a získate príležitosť skutočne uspieť. Viac sa o nás dozviete: www.praca-ecco.sk

Škandinávsky minimalizmus, nadčasovosť a komfort pre Vaše nohy nájdete vo všetkých druhoch obuvi – pánskej, dámskej aj detskej.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Paločková
E-mail: poslať životopis
ID: 4585974  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac