Reagujte bez životopisu

Farmaceut (Košice-Komenského, práca na 8hod/5dní v týždni, doba neurčitá,1600eur)

EC Pharmacies s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacku zakladnej mzde prináleží variabilná zložka mzdy + ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme farmaceuta do zabehnutej lekárne v Košiciach

​Ponúkame prácu na dobu neurčitú a zaujímavú skladbu benefitov.

Vaša práca by obnášala:

- pracovali by ste OD PONDELKA DO PIATKA – na 8hod zmeny
- zabezpečovaniu expedície liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou, príprave IPLP
- poskytovaniu poradenstva zákazníkom a vytvárania vzťahu založeného na odbornosti a dôvere
- vykonávaniu činností spojených s objednávaním, príjmom, kontrolou a uchovávaním liečiv

​- pracovali by ste od pondelka do piatka – na 8hod zmeny
​- príspevok na stravné nad rámec zákona
​- príspevok na oblečenie (1xročne)
​- 100% preplatenie poplatkov do komory (každý rok)
​- 5 dní študijného voľna a preplatenie poplatku za atestácie
​- iné, ktoré radi odkomunikujeme osobne​

Ďakujeme za Váš záujem, všetky prihlášky si starostlivo prejdeme a rozhodneme o ďalšom postupe. Vybraných kandidátov budeme bezodkladne kontaktovať, ostatným poskytneme spätnú väzbu po ukončení výberového konania. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na možnosť bližšie Vás spoznať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Prax na pozícii/v oblasti

Farmaceut

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záleží nám na vzdelaní, kultúre, vzájomnom rešpekte a podpore na pracovisku a na úprimnom záujme o zákazníka. To sú hodnoty, ktoré hľadáme aj u našich budúcich kolegov.

Spoločnosť EC Pharmacies je mladou značkou, ktorá buduje sieť lekární v rámci Slovenskej republiky.
Našim cieľom je spájať tradičnú farmáciu s benefitmi, ktoré poskytujú sieťové lekárne, poskytnúť zákazníkovi kvalitnú a odbornú službu a zabezpečiť pre neho dostupnosť produktov.

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Katarína Kuchtová
Tel.: +421915889601
E-mail: poslať životopis
ID: 4809401  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac