Frontend Developer - Javascript, jQuery, Angular

eBridge, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacHrubá mzda mesačne na TPP v závislosti od skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu v Žiline hľadáme kolegu na pozíciu Frontend Developer pre web aplikácie určené primárne k vzdelávaniu univerzitných študentov obchodných a ekonomických fakúlt.

Projekt Marketplace® LIVE

Ide o skupinu marketingových a obchodných (biznis) simulácií pre vzdelávanie univerzitných študentov a riadiacich pracovníkov korporátneho segmentu. Produkt je vyvíjaný spoločnosťou Innovative Learning Solutions Inc, popredným poskytovateľom online vzdelávacích riešení pre študentov a podnikových profesionálov. Simulácie umožňujú aplikovať teoretické vedomosti, experimentovať s obchodnými stratégiami, testovať podnikateľské nápady a čeliť výsledkom rozhodnutí vo virtuálnom prostredí.

Technológie v projekte: jQuery, Javascript, HTML, CSS, PHP, MySQL, SVN

Marketplace® MICROSIMULATIONS:

Súbor krátkych interaktivnych cvičení umožnujúci študentom rozvíjať základné zručnosti. Cvičenia spracované formou online hier s dĺžkou 10 až 25 minút pomáhajú študentom porozumieť základným marketingovým a obchodným konceptom. Každé cvičenie je kombináciou krátkych animovaných prednášok a interaktívnych výziev. Zatiaľ čo animované prednášky vysvetľujú koncepty zmysluplnou vizualizáciou, interaktívne výzvy umožňujú študentom aplikovať získané znalosti pri riešením praktických úloh.

Technológie v projekte: Angular, Typescript/Javascript, HTML, CSS/SCSS, PHP, MySQL, GIT/Gitlab, CI/CD

- ročný, vernostný a Vianočný bonus
- flexibilná pracovná doba
- možnoť pracovať z domu (čiastočne)
- školenia a tréningy
- odborné konferencie a kontinuálne vzdelávanie
- teambuildingy
- príspevky na športové aktivity
- možnosť vycestovať to USA

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
jQuery - pokročilý
Angular - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
PHP - základy
MySQL - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre materskú spoločnosť Innovative Learning Solutions, Inc. so sídlom v USA, už viac ako 15 rokov vyvíjame nástroje určené pre vzdelávanie univerzitných študentov a korporátnych zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

P. Mudroňa 5
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Kolčiter
Tel.: +421904487212
E-mail: poslať životopis
ID: 3927582  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac