Elektrotechnik špecialista

EBONPRO, s. r. o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 350 - 2 200 EUR/mesiacMesačné prémie do výšky 20 % základnej mesačnej mzdy na základe hodnotenia výkonu nadriadeným pracovníkom a dochádzky. Ďalšie odmeny v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva diagnostické činnosti na elektrických zariadeniach, analyzuje príčiny vzniknutých porúch, navrhuje a aplikuje technické riešenia na odstránenie porúch.
- Špecifikuje, dopytuje a objednáva potrebný materiál pre jednotlivé zákazky.
- Vytvára a eviduje kmeňové karty materiálov a služieb v informačnom systéme.
- Plánuje termíny a výkony činností na zákazkách v závislosti na plnení požadovaných termínov.
- Organizuje a riadi bezproblémový výkon pracovnej skupiny na pridelených zákazkách.
- Kontroluje dodržiavanie pracovných postupov a BOZP na realizovaných zákazkách.
- Dodržiava platné predpisy a normy.
- Zodpovedá za plynulý a bezpečný priebeh realizovaných zákaziek a za efektívne využitie pracovníkov.
- Pracuje s technickou dokumentáciou.
- Pracuje s PC, bežnými meracími prístrojmi, tiež špeciálnou meracou technikou (termovíznou kamerou, analyzátorom sietí, detektorom podzemných káblových vedení a pod.).
- Zodpovedá za dodržiavanie pravidiel BOZP v zmysle platných právnych predpisov a noriem.
- Zodpovedá za kvalitu vykonaných prác.
- Používa predpísané OOPP stanovené predpismi.
- Zúčastňuje sa pravidelných odborných školení.
- Dodržiava technicko-bezpečnostné požiadavky výrobcov strojov a zariadení.
- Vedie evidenciu vykonaných činností, spotrebovaného materiálu a najazdených kilometrov.
- Komunikuje so zákazníkom.

služobné auto, notebook, telefón aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
ProgeCAD - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť, analytické, logické a technické myslenie. Požadované osvedčenie podľa Vyhl. 508/2009 Z.z. min. §23 do 1000V, VN výhodou.

Spoločnosť zaoberajúca sa elektromontážnymi prácami bez obmedzenia napätia, projektovaním, revíziami a opravami elektrických zariadení a tiež výrobou rozvádzačov NN.
Práce vykonávame prevažne v ZH regióne, podľa potreby v rámci celej SR.
ID: 4525930  Dátum zverejnenia: 24.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac