Elektrikár

EBONPRO, s. r. o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiacv závislosti od schopností, zručností a vedomostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva opravy a údržbu elektrických zariadení a bleskozvodov a ďalšie s tým súvisiace práce v rozsahu platného osvedčenia podľa vyhlášky 508/2009 Z.z. Vykonáva pokládku káblov a elektroinštalačné práce v zmysle pokynov nadriadeného pracovníka. Vykonáva čistiace práce. Vykonáva kompletizáciu el. zariadení do funkčného celku - výroba el. rozvádzačov, montáž el. zariadení technologických častí a celkov.
Zodpovedá za dodržiavanie pravidiel BOZP pracovnej skupiny, má právo zastaviť práce ak sa domnieva, že nie sú alebo nemôžu byť vykonané bezpečne. Zodpovedá za kvalitu vykonaných prác a dodržiavanie pravidiel BOZP v zmysle platných právnych predpisov a noriem. Používa predpísané OOPP stanovené internými predpismi zamestnávateľa. Na pracovisku zákazníka sa riadi a dodržiava interné pravidlá zákazníka, o ktorých bol poučený a s ktorými bol preukázateľne oboznámený. Zúčastňuje sa pravidelných školení BOZP a odborných školení, ktoré sú nevyhnutnou podmienkou pre riadny a zákonný výkon jeho práce. Upozorňuje na možné riziká a nebezpečenstvá v oblasti BOZP v súvislosti s vykonávanými činnosťami. Svojim správaním nesmie ohroziť svoju vlastnú bezpečnosť ani bezpečnosť ostatných spolupracovníkov. Dodržiava environmentálne požiadavky, požiadavky na prácu s chemikáliami a horľavými látkami podľa KBÚ materiálov. Dodržiava technicko-bezpečnostné požiadavky výrobcov strojov a zariadení. Šetrne a efektívne nakladá s energiami, zverenými prístrojmi, strojmi, náradím a OOPP.
Vedie evidenciu vykonaných činností, spotrebovaného materiálu a najazdených kilometrov.
Vykonáva a plní ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného zamestnanca.

Mesačné prémie do výšky 20 % základnej mesačnej mzdy na základe hodnotenia nadriadeným pracovníkom, dochádzky a v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.3.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Očakávame samostatnosť, flexibilitu, spoľahlivosť, analytické, logické a technické myslenie. Požadované osvedčenie podľa Vyhl. 508/2009 Z.z. minimálne §22. Uvítame uchádzačov s osvedčením podľa §22, 23, 24, VN zariadenia výhodou.

Spoločnosť zaoberajúca sa elektromontážnymi prácami bez obmedzenia napätia, projektovaním, revíziami a opravami elektrických zariadení a tiež výrobou rozvádzačov NN.
Práce vykonávame prevažne v ZH regióne, podľa potreby v rámci celej SR.

Dr. Janského 470/9
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

ID: 3770732  Dátum zverejnenia: 5.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac