Elektrikár / elektrotechnik

EBONPRO, s. r. o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiacv závislosti od schopností, zručností a vedomostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva opravy a údržbu elektrických zariadení a bleskozvodov a ďalšie s tým súvisiace práce v rozsahu platného osvedčenia podľa vyhlášky 508/2009 Z.z. Vykonáva pokládku káblov a elektroinštalačné práce v zmysle pokynov nadriadeného pracovníka. Riadi a koordinuje práce pracovnej skupiny, zodpovedá za dodržiavanie pravidiel BOZP pracovnej skupiny, má právo zastaviť práce ak sa domnieva, že nie sú alebo nemôžu byť vykonané bezpečne. Vykonáva čistiace práce. Zodpovedá za kvalitu vykonaných prác a dodržiavanie pravidiel BOZP v zmysle platných právnych predpisov a noriem. Používa predpísané OOPP stanovené internými predpismi zamestnávateľa. Na pracovisku zákazníka sa riadi a dodržiava interné pravidlá zákazníka, o ktorých bol poučený a s ktorými bol preukázateľne oboznámený. Zúčastňuje sa pravidelných školení BOZP a odborných školení, ktoré sú nevyhnutnou podmienkou pre riadny a zákonný výkon jeho práce. Upozorňuje na možné riziká a nebezpečenstvá v oblasti BOZP v súvislosti s vykonávanými činnosťami. Svojim správaním nesmie ohroziť svoju vlastnú bezpečnosť ani bezpečnosť ostatných spolupracovníkov. Dodržiava environmentálne požiadavky, požiadavky na prácu s chemikáliami a horľavými látkami podľa KBÚ materiálov. Dodržiava technicko-bezpečnostné požiadavky výrobcov strojov a zariadení. Šetrne a efektívne nakladá s energiami, zverenými prístrojmi, strojmi, náradím a OOPP.
Vedie evidenciu vykonaných činností, spotrebovaného materiálu a najazdených kilometrov.
Vykonáva kompletizáciu el. zariadení do funkčného celku - výroba el. rozvádzačov, montáž el. zariadení technologických častí a celkov.
Vykonáva a plní ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného zamestnanca.
Elektrotechnik - práca s PC (word, Excel, Outlook, AutoCAD...)

Mesačné prémie do výšky 30 % základnej mesačnej mzdy na základe hodnotenia nadriadeným pracovníkom a dochádzky, 13. a 14. plat do výšky 100 % základnej mesačnej mzdy na základe hodnotenia nadriadeným pracovníkom a v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2020 (ostáva ešte 68 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Očakávame samostatnosť, flexibilitu, spoľahlivosť, analytické, logické a technické myslenie. Uvítame uchádzačov s osvedčením podľa §22, 23, 24, VN zariadenia výhodou.

Spoločnosť zaoberajúca sa elektromontážnymi prácami bez obmedzenia napätia, projektovaním, revíziami a opravami elektrických zariadení a tiež výrobou rozvádzačov NN.
Práce vykonávame prevažne v ZH regióne, podľa potreby v rámci celej SR.

Dr. Janského 470/9
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

ID: 3770732  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac