Skladník / pracovník oddelenia logistiky - práca na 3 zmeny

Purem Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
10.06.2021 (príp. dohodou)
880 - 1 160 EUR/mesiacnástupný plat od 880 € / mesiac + 100 € / 200 € bonus, navýšenie mzdy po 3 mesiacoch na 930 €, bonus za odporúčania nového zamestnanca 250 €, príspevok na dopravu 30 €, 13. plat vyplácaný v 2 častiach v júni a v decembri

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme významná nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive s pobočkou v priemyselnom parku v Nitre - Dolné Hony výrobný závod na výrobu výfukových systémov, ako dodávateľ Tier 1 pre automobilku Jaguar Land Rover. Aktuálne hľadáme motivovaných záujemcov na pozíciu Skladník, ktorého hlavnými zodpovednosťami a úlohami budú:
- príjem a výdaj výrobného materiálu , evidencia a kontrola materiálu
- vykládka a uskladňovanie výrobného materiálu
- príprava hotových výrobkov na expedíciu - sequencing, používanie skenerov
- nakládka paliet s hotovými výrobkami na kamión
- vykládka zákazníckého balenia
- zásobovanie výroby materiálom
- konštruktívna spolupráca s kolegami z výroby

- zaujímavé pracovné prostredie pre tých, ktorí uprednostňujú menšie firmy, kde je väčšia flexibilita rozhodovania a riešenia denných úloh
- 13. plat vyplácaný 2-krát ročne v júni a v decembri
- stravné lístky/finančný príspevok
- príspevok na dopravu 30,- EUR už od prvého mesiaca
- práca na 3 zmeny po 8 hodín v pondelok-piatok
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 250 €
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

V prípade, že Vás naša pracovná výzva zaujala, pošlite nám Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku. Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky, a ktorých radi privítame na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika, skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

1

- prax v rovnakej alebo podobnej pozícii výhodou
- oprávnenie na riadenie VZV
- prax v automotive oblasti výhodou
- zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
- zmysel pre tímovú prácu
- silná orientácia na plnenie požiadaviek zákazníka
- etika a morálka v správaní a v komunikácii

Nemecká spoločnosť s viac ako 150-ročnou históriou, pôsobiaca celosvetovo v oblasti vývoja a výroby výfukových systémov, klimatizačných a vykurovacích zariadení pre osobné a úžitkové automobily.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4099698  Dátum zverejnenia: 9.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac