Operátor logistiky - vhodné aj pre absolventov

Purem Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
780 - 1 130 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy od 780 € + 100 € / 200 € bonus, navýšenie mzdy po 3 mesiacoch, bonus za odporúčanie nového zamestnanca 250 €, príspevok na dopravu 30 €, 13. plat vyplácaný v 2 častiach v júni a v decembri

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Významná nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive zriadila v priemyselnom parku v Nitre - Dolné Hony výrobný závod na výrobu výfukových systémov, ktoré dodáva ako dodávateľ Tier 1 pre automobilku Jaguar Land Rover. Aktuálne hľadáme motivovaných záujemcov na pozíciu Operátor logistiky, ktorého hlavnými zodpovednosťami a úlohami budú:
- príprava hotových výfukov na expedíciu, vyskladňovanie výfukov
- nakladanie výfukov pomocou manipulátora do paliet podľa sekvenčného plánu
- tlačenie sekvenčných nálepiek, paletových štítkov, dodacích listov
- práca na 3 zmeny po 8 hodín

- zaujímavé pracovné postredie pre tých, ktorí uprednostňujú menšie firmy, kde je väčšia flexibilita rozhodovania a riešenia denných úloh
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- 13. plat
- stravné lístky / finančný príspevok
- príspevok na dopravu 30,- €
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca 250,- €
- zaujímavý sociálny program

V prípade, že Vás naša pracovná výzva zaujala, pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v v slovenskom jazyku. Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vhodné aj pre absolventov
- zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
- zmysel pre tímovú prácu
- etika a morálka v správaní a v komunikácii
- ochota pracovať na 3 zmeny po 8 hodín

Nemecká spoločnosť s viac ako 150-ročnou históriou, pôsobiaca celosvetovo v oblasti vývoja a výroby výfukových systémov, klimatizačných a vykurovacích zariadení pre osobné a úžitkové automobily.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4081210  Dátum zverejnenia: 9.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac